Drodzy Rodzice Ósmoklasistów!!! Zaproszenie do CRT- Tydzień Zawodowca

Drodzy Rodzice!

Wiemy jak ważny jest wybór przyszłej szkoły Waszych dzieci, dlatego postanowiliśmy zorganizować spotkanie dotyczące wsparcia młodzieży w przyszłych wyborach szkolno-zawodowych pt.: „Jestem ważny – dokonuje wyboru".  Podczas tego seminarium porozmawiamy harmonogramach czynności w postępowaniu rekrutacyjnym, kryteriach i regulaminach rekrutacji do szkół, a także przedstawimy ścieżki kształcenia. Dostaną Państwo garść praktycznych informacji, dzięki którym, będą Państwo w stanie realnie pomóc swoim dzieciom w wyborze szkoły i procesie formalnym mu towarzyszącym.

Spotkanie odbędzie się 5 marca w godzinach 16:00-17:30 w Centrum Rozwoju Talentów (Al. Grunwaldzka 472d w Gdańsku). Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy, telefoniczne, pod numerem 58 500 56 30 lub mailowe, na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript." rel="noreferrer" style="color: #0186ba; outline: none;">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Więcej informacji: http://centrumtalentow.pl/horyzonty-zawodow-czyli-tydzien-zawodowca-2019/

Miesiąc19683

Visitor IP : 3.135.183.187 1 Unknown - Unknown