Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Powiększony księgozbiór w English Corner

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy.W dniu dzisiejszym dzięki uprzejmości American Corner Gdansk do biblioteczki English Corner trafiło ponad 100 książek w języku angielskim. American Corner to placówka powstała w wyniku współpracy WiMBP w Gdańsku z Ambasadą Amerykańską w Warszawie. Jest jedną z ponad 400 tego typu placówek na świecie i jedną z sześciu w Polsce,  której głównym celem jest przybliżanie ogólnej wiedzy na temat kultury, historii, trendów i zjawisk społecznych Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

Klasa 3d z panią Magdalena Pieniak na lekcji języka angielskiego utrwalała słownictwo związane ze zwierzętami korzystając w wybranych książek.

W imieniu uczniów naszej Szkoły DZIĘKUJEMY!!!!

 

Galeria zdjęć :)

Statystyka

Dzisiaj3892
Wczoraj3031
Tydzień16954
Miesiąc54703
Wszystkie3447176

Visitor IP : 34.228.115.216 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb