Rekrutacja 2019-2020 - składanie dokumentów

UWAGA WAŻNE!!!
Przypominamy, że rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klas I na rok szkolny 2019/2020 kończy się w PIĄTEK 15 marca o godzinie 15.00.
Do tego czasu należy złożyć w placówce pierwszego wyboru wygenerowany w systemie wniosek wraz z załącznikami potwierdzającymi spełnianie kryteriów.
Anna Krause
przewodnicząca komisji rekrutacyjnej

R

E

K

R

U

T

A

C

J

A

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Konferencja Samorządów Uczniowskich UE

su5

su2

su3

 

6 marca nasza szkoła wzięła udział w konferencji w Europejskim Centrum Solidarności, której tematem była współpraca samorządów uczniowskich  EU. Miałem przyjemność reprezentować naszą szkołę wraz z panem dyrektorem i opiekunką SU – p.Onasch. W tej konferencji brało udział 12 członków OBESSU z różnych nacji m.in. Bośnia i Hercegowina, Serbia, Irlandia ,Polska, Niemcy, Słowacja, Czechy, Kosowo, Litwa, Islandia, Finlandia i Rumunia.

Oczywiście niezbędna była znajomość j.angielskiego ;)

Dzięki temu szkoleniu wyniosłem to, żeby nigdy nie bać się proponowania pomysłów oraz jaki powinien być leader (przewodniczący SU)!

(Gorąco zachęcam przedstawianie swoich pomysłów WSZYSTKIM uczniom SP27)

PAMIĘTAJMY! SZKOŁA ZMIENIA SIĘ DLA NAS - UCZNIÓW !!!

Skoro mamy szansę zmieniać szkołę to ją wykorzystamy, nie bójmy się!!!

Pan dyrektor Adam Perzyński czeka na wasze pomysły, a na konferencji prezentował nasz Budżet Uczniowski podczas panelu dyskusyjnego.

 

Co to jest OBESSU?

Obessu to organizacja, która zrzesza samorządy uczniowskie w Europie. Jej siedziba znajduje się w Brukseli. Polska chce należeć do Obessu, ale droga do członkowstwa nie jest łatwa. Proces wdrażania do stowarzyszenia jest wieloetapowy. Dzisiejsze spotkanie w ECS było pierwszym krokiem na tej drodze. Najpierw trzeba być kandydatem, który, jeśli się wykaże, może dołączyć do organizacji.

Źródło www.gdansk.pl

Mikołaj Radke, klasa 7a

Statystyka

Dzisiaj2131
Wczoraj4386
Tydzień27859
Miesiąc48734
Wszystkie3541688

Visitor IP : 18.206.168.65 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb