Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Historyczne złoto !

Historyczny sukces w Wojewódzkich Igrzyskach Młodziezy Szkolnej osiągnęła reprezentacja dziewcząt, trenowana przez pana Patryka Zahaczewskiego.

Zawodniczki błyskawicznie przebrnęły przez fazę grupową zawodów i w finale zmierzyły się z reprezentacją szkoły z Banina. Mecz zakończył się wynikiem 37:20 na naszą korzyść ! Miejsce 3 wywalczyła szkoła nr 12 z Tczewa.

 

Warto zauważyć fakt, iż po finale miejskim zmieniły się dyrastycznie przepisy dotyczące tej dyscypliny. Jako jedyni graliśmy na "nowe" zasady (zmieniono je po szczeblu miejskim), ale to nieprzeszkodziło naszym dziewczętom       w ustawieniu i wprowadzeniu nowej taktyki  na boisku. Efekty pracy całego przeorganizowanego zespołu było widać we wszystkich meczach.

Dobrze też świadczy wiadomość, że graliśmy zawodniczkami z młodszego rocznika co rokuje sukces sportowy na przyszły rok szkolny 2017/2018. Już niemożemy sie doczekać kolejnych emocji! 

Rywalizacja przebiegała w fantastycznej atmosferze, jak zawsze nie zawiedli kibice !

GRATULACJE!!!

Skład drużyny: Zofia Bielawa, Oliwia Flis, Anna Frączek, Magdalena Głownia, Zofia Lamęcka, Zuzanna Olszewska, Wiktoria Paluch, Emilia Szłoińska (kapitan), Julia Wódarczyk, Zuzanna Żemojtel, Matylda Szczepańska i Julia Jackowska.

 

Mecze przeprowadzili następujący sędziowie:

Jagoda Wieczorek, Aleksandra Centkowska, Dariusz Sarnowski, Jarosław Cichosz i Paweł Klimczak.

Zespół WF

20170223_134121.jpg

 

20170223_134002.jpg

 

 

Statystyka

Dzisiaj1418
Wczoraj3927
Tydzień1418
Miesiąc63282
Wszystkie3455755

Visitor IP : 54.173.237.152 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb