Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Szkolny turniej unihokeja drużyn mieszanych- fotogaleria

W kwietniu odbył się długo wyczekiwany szkolny turniej unihokeja drużyn mieszanych.

W zawodach wzięło udział blisko 50 uczniów klas 1-3. Należy zaznaczyć, że zawodnicy samodzielnie dobierali swoje drużyny, w których wystepowały zarówno dziewczęta jak i chłopcy. Turniej miał charakter integracyjny i towarzyski. Były świetne akcje i znakomite bramki. Nie zabrakło również kibiców! Na podium znalazły się drużyny Olimpia Osowa(3c), Pepsi (2b) i Asy z 3klasy (3a). Wszystkim zawodnikom gratulujemy udziału!

Na szkolne zajęcia unihokeja uczęszcza 90 uczniów- oby tak dalej!  To świetni zawodnicy:)

Galeria zdjęć

aTurniej uni-mieszany

Statystyka

Dzisiaj2359
Wczoraj5193
Tydzień7552
Miesiąc96087
Wszystkie3153409

Visitor IP : 54.147.152.6 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb