Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Sportowy Dzień Dziecka za nami

Tradycyjnie 1 czerwca odbył się Sportowy Dzień Dziecka.
Tym razem spotkaliśmy się na sali gimnastycznej...

IMG_6853mni.jpg

 

Wszystkie klasy uczestniczyły w wyścigach rzędów, którym towarzyszyło mnóstwo sportowych emocji. Trzeba przyznać, że najmłodsze klasy, jak na MISTRZÓW Gdańska przystało, są świetnie wytrenowani w tych konkurencjach! 

Po wspólnej zabawie rozpoczeły się finały testów sprawnościowych w formie crossfitu. Finaliści mieli do pokonania: bieg na średnim dystansie, serie ćwiczeń padnij-powstań, brzuszki, skoki na skakance, przysiady oraz bieg krótki do mety. Ćwiczenia typu crossfit okazały sie dużym wyzwaniem dla większości zawodników. Po pokonaniu toru wszyscy byli z siebie bardzo dumni! Brawo finaliści!

WYNIKI SPORTOWE

Ekipa WF

GALERIA

Statystyka

Dzisiaj1064
Wczoraj3359
Tydzień14573
Miesiąc58145
Wszystkie2876240

Visitor IP : 54.92.190.11 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb