Udany debiut na PGE Arenie :)

Wspierani przez licznie przybyłych rodziców, dziadków i innych członków rodzin najmłodsi uczniowie naszej Szkoły dawali z siebie na boiskach wszystko! Trzymające w napięciu akcje pod bramką, walka o piłkę (zgodnie z zasadą fair-play), piękne gole - to wszystko mogliśmy dziś zobaczyć.

Na ogromne brawa zasługuje hattrick w wykonaniu Kuby z klasy pierwszej - mało brakowało, a zdobyłby w tym samym meczu czwartą bramkę - jednak na drodze piłki stanął słupek :)

Nasi chłopcy radzili sobie doskonale i chociaż nie stanęli na podium, to i tak należą im się GRATULACJE!!!

Nie zabrakło naszych fioletowych cheerleaderek, które choć w zmniejszonym składzie, dzielnie wspierały kolegów!

Opiekunowie obu drużyn składają podziękowania wszystkim rodzicom, którzy spędzli z nami cały dzień na stadionie (niektórzy w tym celu poskracali wyjazdy majówkowe) i zdzierając gardła wspierali naszych zawodników :)

SKŁAD DRUŻYNY ROCZNIK 2005 - 2006

Maks Kołodziejczyk