Obiady, obiady, obiady!!!

SZANOWNI RODZICE

BARDZO PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z INFORMACJĄ I STOSOWANIE JEJ W PRAKTYCE

Bardzo dziękuję tym, którzy w terminie realizują wszystkie wpłaty!

Bardzo dziękuję w imieniu swoim i pani intendentki.

Niestety nie wszyscy...

Informacja dla rodziców dotycząca płatności za obiady dzieci

w Szkole Podstawowej nr 27

1. 1.Płatności za obiady należy wpłacać na konto Szkoły z góry za dany miesiąc –danym miesiącu od 1 do 10 dnia miesiąca. (np. za marzec od 1 marca do 10 marca ) w kwocie należnej za dany miesiąc.
  2. 2.Informacja wysokości opłat za danych miesiąc umieszczana jest na tablicy informacyjnej naprzeciwko wejścia do szkoły obok jadłospisu oraz na stronie internetowej w zakładce Obiady. Informacja umieszczana jest najpóźniej w pierwszym dniu każdego miesiąca.
  3. 3.W opisie przelewu proszę koniecznie podać nazwisko i imię dziecka oraz klasę.
  4. 4. Proszę nie płacić z góry w poprzednim miesiącu ani kwot zsumowanych np. 100 złopisem „za zaległe obiady, na marzec i na następny miesiąc” itp. Za wpłaty po 10 dniu miesiąca są automatycznie naliczane odsetki.
  5. 5.Informację o zaległościach i naliczonych odsetkach będą przekazywane rodzicom drogą elektroniczną przez wychowawców lub dyrektora szkoły (w przypadku powtarzających się opóźnień).
  6. 6.Rezygnację z obiadu należy zgłosić telefonicznie bądź osobiścieintendenta (w stołówce) dzień wcześniej lub w dniu nieobecności do godz. 8:00. W przypadku gdy nie zgłosi się nieobecności dziecka za przygotowany obiad nie będzie dokonywany odpis.
  7. 7.Odpisów za obiady za dany miesiąc należy dokonywać wyłącznienastępnym miesiącu po potwierdzeniu u Intendenta.
  8. 8.W przypadku 7-dniowego opóźnienia w płatności za dany miesiąc dzieci nie będą dostawały obiadu do momentu zaksięgowania na koncie szkoły wpłaty zaległości.

Przypominamy, że osoby posiadające niskie dochody mogą być zwolnione z opłat za obiady.
W tym celu należy zgłosić się do pani Anny Meslin – psycholog szkoły.

Wszystkie płatności za obiady są wprowadzane i księgowane przez Intendenta w Gdańskiej Platformie Edukacyjnej, operacje naliczania zaległości i odsetek są dokonywane automatycznie przez system i dlatego prosimy o przestrzeganie terminów i zasad płatności za obiady.

Nr konta BANK PKO S.A. 17 1240 1268 1111 0010 3838 6672

Tel. intendent 58 550 76 70 wew. 25