Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Memoriał Łukasza Chrzanowskiego za nami!

Photo-1051.jpgW sobotę 20 maja w naszej szkole odbył się Memoriał Łukasza Chrzanowskiego - zawody wspinaczkowe dla dzieci na czas. Głównym organizatorem było Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy "EUROPEJCZYK". Celem zawodów była popularyzacja wspinaczki sportowej jako dyscypliny dla każdego. Swoim patronatem imprezę objął Polski Związek Alpinizmu, a partnerem był BLOKFIT Gdańsk. Pomysłodawcą zawodów był pan Zbyszek Czerwiński, przyjaciel tragicznie zmarłego Łukasza Chrzanowskiego.

Na imprezę zjechało 88 młodych adeptów wspinania, reprezentujących ośrodki wspinaczkowe z calej Polski - Trójmiasto, Elbląg, Ożarów, Łódź. Najmłodszy uczestnik miał 3 lata (przedszkolak z Gdańska).

Dzieci wspinały się w trzech kategoriach wiekowych. Miały do pokonania 2 trasy, o miejscu w klasyfikacji końcowej decydował zsumowany czas przejścia 2 tras. Najlepszym zawodnikom pokonanie całej wysokości ścianki zajmowało niecałe 6 sekund! Wśród startujących nie mogło zabraknąć również dwóch córek Łukasza Chrzanowskiego - Paulinki i Julii.

Licznie zebrani kibice, rodzice i rodziny zawodników, wzięli udział w akcji "Sportowcy sportowcom". Mieli możliwość zakupienia uszytych przez nauczycielki z SP 27 poduszek z motywem górskim. Całkowity dochód ze zbiórki został przeznaczony na stypendium sportowe dla trójki dzieci Łukasza Chrzanowskiego.

Wyniki zawodów - kliknij

CZĘŚĆ 1

CZĘŚĆ 2

CZĘŚĆ 3

CZĘŚĆ 4

CZĘŚĆ 5

CZĘŚĆ 6

Każdy uczestnik otrzymał, dzięki wsparciu sponsorów, nagrodę i pamiątkowy medal oraz dyplom.

Jesteśmy pewni, że jest to pierwsza z wielu tego typu imprez.

Statystyka

Dzisiaj1863
Wczoraj3958
Tydzień5821
Miesiąc67685
Wszystkie3460158

Visitor IP : 54.226.23.160 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb