Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Rekordowa aukcja w SP 27!

aukcja003W czwartek 21.12.2016 roku w Szkole Podstawowej nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy w Gdańsku odbyło się Christmas Show - przedświąteczny musical w wykonaniu uczniów klas 0-3. Dzieci przygotowały dla swoich najbliższych oraz zaproszonych przyjaciół szkoły świąteczne piosenki w języku angielskim oraz polskim, które wplecione były w świąteczną opowieść snutą wnuczętom przez babcię i dziadka.

 

 

W tym roku Christmas Show poprzedziła aukcja na rzecz Fundacji Hospicyjnej. Na sali zgromadziło się kilkuset rodziców i dziadków naszych uczniów oraz zaproszeni goście, radne miasta Gdańska: pani Żaneta Geryk oraz pani Emilia Lodzińska, a także dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 20 - pani Justyna Dmitruk.

Przedmioty na licytaję przygotowali uczniowie, ich rodzice oraz pracownicy szkoły. Do maszyny do szycia, razem z nauczycielkami, zasiadł nawet pan dyrektor!

Poduszki, torby, ozdoby świąteczne małe i większe, z symbolicznymi cenami wywoławczymi - 5, 10, 15 złotych, były licytowane przez zgromadzonych na sali krewnych uczniów oraz zaproszonych gości z przebiciem ceny o kilkadziesiąt nawet razy!

Dwaj prowadzący - nauczyciele wychowania fizycznego pan Patryk Zahaczewski oraz Dariusz Sarnowski, doskonale sprawdzili się w swoich rolach, a ich zadanie nie było łatwe, gdyż oferty od rodziców spływały bardzo szybko!

Rekordową kwotę otrzymaliśmy za dwa renifery uszyte przez dyrektora szkoły - 970zł!

W sumie udało się zebrać 6397zł (pieniądze z licytacji oraz wrzucane do puszek Fundacji podczas przedstawienia), które dzień po licytacji zostały przekazane pani Annie Włodkowskiej z Fundacji Hospicyjnej, a docelowo mają wspomóc DOMOWE HOSPICJUM DLA DZIECI.

Cieszymy się, że w przedświątecznym szale tak wiele osób potrafiło znaleźć czas, spędzić kilka godzin w świątecznej atmosferze w naszej szkole i pomóc najbardziej potrzebującym.

Kolejna aukcja już za rok!

GALERIA ZDJĘĆ :)

Statystyka

Dzisiaj1849
Wczoraj3958
Tydzień5807
Miesiąc67671
Wszystkie3460144

Visitor IP : 54.226.23.160 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb