WIELKI SUKCES NASZEJ STRONY!!!

Nasza strona w WIELKIM FINALE konkursu POLSKI INTERNET.

Nasza strona internetowa została zgłoszona do konkursu Polski Internet, w którym Internauci (w drodze głosowania) oraz Kapituła Konkursu wybierali po pięć najlepszych stron w każdej z 36 kategorii.

W naszej kategorii, SZKOŁY PODSTAWOWE, zgłoszonych zostało 36 stron. Jak wszyscy pamiętacie, prosiliśmy o oddawanie głosów na naszą stronę. Od 1 października 2012 roku udało się nam uzbierać 1667 głosów (strona, która zajęła pierwsze uzyskała głosów 13020!). Nie udało się nam znaleźć w finale dzieki głosom Internautów.

Strona naszej szkoły dostała się do wielkiego finału!!!

Zadecydowała o tym Kapituła Konkursu, co jest dla Nas ogromnym wyróznieniem. Nasza strona znalazła się wśród 5 najlepszych stron.

Teraz pozostaje czekać na ostateczną decyzję Kapituły Konkursu dotyczącą zwycięzcy.

Z niecierpliwością czekamy teraz na uroczystą Galę, która odbędzie się 25 stycznia 2013 roku, na której zostaną przyznane nagrody laureatom oraz stronom wyróżnionym (po dwie w każdej kategorii),  a także-najważniejsze tytuł Najlepszej Strony Roku 2012 oraz dwa Wyróżnienia.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ODDALI SWOJE GŁOSY NA NASZĄ STRONĘ.

Teraz pozostaje nadal pracować nad stroną, licząc, że Kapituła Konkursu doceni nasze wysiłki!

REDAKCJA STRONY

Visitor IP : 18.188.20.56 1 Unknown - Unknown