Miejska Gra Terenowa - 70-lecie SP27

spot-program-gra-terenowa

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Absolwenci, Przyjaciele SP27!!!

W ramach obchodów 70-lecia naszej szkoły pragniemy zaprosić Was do udziału

w Miejskiej Grze Terenowej,

która odbędzie się w sobotę 26 września 2015 r. w godz. 10.00 - 14.00.

Jeśli lubisz chodzić z mapą, to świetna okazja do sprawdzenia swoich możliwości, nie wyjeżdżając nigdzie za miasto, albowiem impreza rozgrywa się na terenie wokół SP27. To bardzo dobra okazja, aby wybrać się na spacer całą rodziną - z dzieckiem, a nawet z babcią, bo przede wszystkim liczy się dobra zabawa na świeżym powietrzu.

Zawody mają charakter edukacyjny i popularyzujący orientację w terenie. Teren jest łatwy w orientacji, bezpieczny i bardzo ciekawy pod każdym względem. Przewidywany czas przejścia trasy oraz wykonania zadań to 1,5 do 2 godzin.

Na każdego uczestnika czekają nagrody, ciepła herbata i słodki poczęstunek.

W grze mogą wziąć udział drużyny składające się od 2 do 5 osób (w tym przynajmniej JEDNA OSOBA DOROSŁA).

Drużynę należy zgłosić najpóźniej do 23 września 2015 r. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . W tytule proszę wpisać: gra miejska, w treści maila: nazwę drużyny, jej skład (imiona i nazwiska) oraz wiek uczestników.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNJE ZABAWY!!!

Katarzyna Pająkowska-Dabrynin

Uwagi końcowe:

-każdy uczestnik startuje na własną odpowiedzialność (w przypadku uczestników niepełnoletnich na wyłączną odpowiedzialność rodzica lub opiekuna prawnego);
- zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie;
-za stan zdrowia zawodników odpowiadają osoby zgłaszające do zawodów.

Miesiąc20838

Visitor IP : 18.224.33.107 1 Unknown - Unknown