ROWEROWY MAJ już od 4.05.!

Kolejna edycja kampanii ROWEROWY MAJ Już od 4 maja !

logo_rowerowy-maj_z-ksztaltem_duze-copy_POPRAWNY.jpg

Zachęcamy wszystkich uczniów do przyjazdów do szkoły rowerem, na rolkach, deskorolkach i hulajnogach :)

Nasza szkoła rywalizuje w kategorii szkoły średniej o nagrodę pieniężną w wysokości

20 tysięcy zł. ufundowaną przez Prezydenta Gdańska.

Klasa o najwyższej frekwencji rowerowej w skali miasta pojedzie na wycieczkę ufundowaną przez Gdańską Infrastrukturę Wodociągowo-Kanalizacyjną. Nagrody dla pozostałych klas ufundowali partnerzy kampanii – centra nauki i rozrywki, a nagrody indywidualne trafią do najbardziej aktywnych uczestników.

Link do strony z nagrodami: http://www.rowerowygdansk.pl/start,163,217.html

- Liczy się każdy przejazd do szkoły wykonany aktywnie na kółkach:
rowerem, hulajnogą, rolkami, deskorolką … CAM01206.jpg
nawet, jeśli stanowi on tylko ostatni odcinek drogi.
- Za aktywną podróż uczestnik dostaje 2 naklejki:
okrągłą na plakat klasowy i kwadratową na książeczkę rowerową oraz ‚X’ w dzienniku rowerowym.
- Rowery zostawiamy przed szkołą, hulajnogi, deskorolki itp, tak jak w ubiegłym roku - patio (drzwi obok zejścia do piwnicy), rolki bierzemy ze sobą do sali i zabieramy je dopiero po zakończonych lekcjach.

Visitor IP : 3.135.200.211 1 Unknown - Unknown