Odyseja Umysłu

Po ponad czterech miesiącach przygotowań nadszedł dzień 9 marca 2013 roku. Marzymy, myślimy, tworzymy - z takim hasłem siedmioosobowa drużyna w składzie: Ada Wardowska, Wiktoria Grochowska, Magdalena Stańczyk, Paulina Wiszniewska, Piotr Zieliński, Krystian Weissgerber i Andrzej Wasilewski wyruszyła na Regionalne Eliminacje 22 Ogólnopolskiego Konkursu Odysei Umysłu. Uczniowie reprezentujący szkołę pod kierunkiem trenera- p. Aleksandry Mikołajewskiej wzięli udział w pierwszym etapie międzynarodowego konkursu twórczego rozwiązywania problemów Odyssey of the Mind.

Odyseusze bawili się znakomicie przedstawiając rozwiązanie Problemu Długoterminowego- Zawiłości normalności oraz biorąc udział w rozwiązaniu Problemu Spontanicznego. W przerwie między występami a Ceremonią Ogłoszenia Wyników drużyna mogła stworzyć Kreatywną Koronę dla trenera oraz zakupić gadżety w Odysejowym Sklepiku. Nie zabrakło także spotkania i pamiątkowego zdjęcia z maskotką Odysei Umysłu- Omerem.

Drużyna bawiła się świetnie oraz dzielnie walczyła, zabrakło jednak kilku punktów do zakwalifikowania się do następnego etapu. Nie zniechęciło to młodych twórców, którzy zapowiedzieli już chęć udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.

Odyseuszom oprócz trenera przez cały dzień konkursu towarzyszyli Rodzice, którzy służyli wsparciem, pomocą oraz aktywnym kibicowaniem.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, które choć trochę przybliżą energię i niepowtarzalną atmosferę panującą na konkursie Odysei Umysłu 2013!

GALERIA ZDJĘĆ!

Miesiąc19546