Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Rowerowy maj - GDAŃSKI PIKNIK ROWEROWY

ROWEROWY MAJ za nami :)

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję. Najbardziej rowerową klasą w naszej szkole była klasa IIIc, frekwencja rowerowa 86%. BRAWO

Już w tą sobotę 10 czerwca zapraszamy wszystkich uczestników Rowerowego Maja wraz z rodzinami na GDAŃSKI PIKNIK ROWEROWY, który odbędzie się w Parku Regana za placem zabaw (wjazd od ul. Dąbrowszczaków) w godz. 10:00-16:00. Podczas pikniku Prezydent Miasta Gdańska, Paweł Adamowicz wręczy nagrody najbardziej rowerowym placówkom, klasie oraz zwycięzcom konkursu plastycznego i audiowizualnego. Dodatkowo zaplanowaliśmy dla wszystkich mnóstwo atrakcji, konkursów i możliwości wygrania atrakcyjnych nagród. Wszystkie informacje znajdą Państwo na stronie wydarzenia: https://goo.gl/wdQ7TK 

Statystyka

Dzisiaj3921
Wczoraj3031
Tydzień16983
Miesiąc54732
Wszystkie3447205

Visitor IP : 34.228.115.216 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb