Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

6 - 12 marca 2018 r. wizyta uczniów z Chorwacji

W dniach 6 - 12 marca 2018 r. gościliśmy w naszej szkole grupę 8 uczniów i 2 nauczycieli ze Szkoły Podstawowej Ivana Gorana Kovacica w Delnice w Chorwacji.

7 marca 2018 r.

Dzis oficjalnie rozpoczęliśmy wizytę w naszej szkole uczniow i nauczycieli z Chorwacji w ramach realizowanego przez nas projektu "From the mountains to the sea". Uczniowie, oprócz zwiedzania szkoły, mieli możliwość wzięcia udziału w lekcji robotyki, muzyki oraz wychowania fizycznego.

8 marca 2018 r.


Pojechaliśmy PKM na Kaszuby. Pierwszy przystanek to Wieżyca, skąd wozem drabiniastym pojechaliśmy na przejażdzkę. Następnie wspięliśmy się na najwyzszy szczyt w regionie. Odwiedziliśmy również Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku, gdzie nasi goście mogli lepiej zapoznać sie z kulturą kaszubską. Po obiedzie ruszyliśmy piechotą z powrotem do Wieżycy, skąd pociągiem odjechaliśmy do Gdańska.

9 marca 2018 r.
Cały dzień spędziliśmy w szkole. Zajęcia rozpoczęliśmy od warsztatow garncarskich. Nastepnie uczniowie prezentowali przygotowane wcześniej prezentacje o historii Gdańska i Delnice oraz filmy na temat interesujących miejsc w tych miastach. Po obiedzie odbyły się warsztaty krawieckie, podczas których uczniowie wykonali serca-maskotki oraz worki na buty. Na zakończenie odbyły sie warsztaty tańca.

10 marca 2018 r.
Zwiedzamy Gdańsk z przewodnikiem. Rozpoczęliśmy od Góry Gradowej i fortyfikacji obronnych. Następnie przeszliśmy na ul. Długą, gdzie zwiedziliśmy Dom Uphagena. Po obiedzie poznaliśmy pozostałe obiekty na Drodze Królewskiej. Brzegiem Motławy dotarliśmy do Żurawia, by potem ul. Mariacką dojść do Bazyliki Mariackiej. Zwiedzanie zakończyliśmy przy Katowni.

11 marca 2018 r.

Ostatni dzień wizyty naszych gości z Chorwacji spędzilśmy w Centrum Experyment w Gdyni oraz w Sopocie. Pogoda dopisała, humory też. Jutro o 6.40 rano nasi goście odlatują do domu.
Do zobaczenia przy okazji innych projektów.

GALERIA ZDJĘĆ

Katarzyna Pająkowska-Dabynin

Statystyka

Dzisiaj443
Wczoraj3422
Tydzień15499
Miesiąc77363
Wszystkie3469836

Visitor IP : 52.91.176.251 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb