Dyskoteka pożegnalna w stylu lat 70-tych

fashion6

W środę 26 czerwca 2013r. odbyła się dyskoteka pożegnalna w stylu lat 70-tych dla uczniów klas 4 - 6.

Uczestnicy wzięli udział w quizie wiedzy o latach 70-tych, podczas którego musieli odpowiedzieć na 10 pytań. Za poprawną odpowiedź drużyny otrzymywały +2pkt., za śmieszną - otrzymywały +1pkt.

Pytania były następujące:
1. Co to są JUNIORKI?
2. Jak wyglądał strój szkolny w latach 70-tych?
3. Co to jest TARCZA?
4. Co to są DONALDY?
5. W której klasie kończyło się szkołę podstawową?
6. Jak wyglądają DZWONY?
7. Ile było programów telewizyjnych?
8. Gdzie najczęściej spotykały się na podwórku dzieci?
9. Co to był WYŚCIG POKOJU?
10. Wymień dwa dowolne seriale telewizyjne z lat 70-tych.

A oto wyniki quizu:
I miejsce - drużyna: Karolina Kowalewska i Karolina Kulińska 5a
II miejsce - drużyna: Kamil Bartodziejski i Jakub Skrobot 4a
III miejsce - drużyna: Alicja Koczyńska i Marta Żeromska 4a
oraz drużyna: Oliwia Drewa 4a i Paulina Pawlak 4b

Wybrano również Króla i Królową Dyskoteki - jury brało pod uwagę nie tylko przebranie, lecz również taniec. Królową została Karolina Kulińska z 5a, zaś Królem - Jakub Skrobot z 4a.
Za swoje ciekawe stroje zostali również wyróżnieni uczniowie: Oliwia Drewa 4a, Karolina Kowalewska 5a, Aleksandra Lipińska 5a, Katarzyna Kaczmarek 5a oraz Kajetan Grzybowski 5a.

Uczniowie brali udział w konkursach tanecznych np. taniec z balonem (wygrali: Karolina Kulińska 5a i Michał Konopko 4a), taniec z krzesłami (wygrała Alicja Koczyńska 5a) czy też limbo (do ścisłego finału zakwalifikowali się: Marta Żeromska 4a, Alicja Koczyńska 4a, Michał Konopko 4a, Marysia Procka 5a oraz Kamil Mówiński 6a). Przez cały czas zabawy towarzyszyły nam utwory z lat 70-tych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę!!!

Dzisiaj1943
Miesiąc20282