Nowy samorząd

NOWY SAMORZĄD!

Po bardzo interesującej kampanii wyborczej w końcu mamy nowy Samorząd Uczniowski klas IV-VI.

Wybory odbyły się 20 września 2012 r. Wzięli w nich udział wszyscy uprawnieni i obecni tego dnia w szkole uczniowie. Podczas głosowania nie zanotowano żadnych „incydentów”, co dobrze świadczy o pracy komisji wyborczej i o wyborcach.

Oto wyniki:

• Maria Procka kl.V – przewodnicząca SU kl.IV-VI
  • Oktawia Rąbca kl.IVb – z-ca przewodniczącej
  • Andrzej Wasilewski kl.IVa – sekretarz
  • Oliwia Lulkiewicz kl.VI – skarbnik

Pozostali kandydaci, którzy uzyskali mniejszą liczbę głosów, będą tworzyć dwie sekcje: plastyczno-informacyjną i organizacyjno-porządkową. Są to:

Kinga Jurec kl.IVa, Maja Jarmarek kl.IVb, Gabriela Mandziara kl.IVb, Karolina Popławska kl.IVb, Katarzyna Kaczmarek kl.V, Karolina Kulińska kl.V, Aleksandra Lipińska kl.V, Dominika Fedyniak i Zuzanna Wojewoda z kl.VI.

Nowemu Samorządowi życzymy: nieustającej chęci do działania, kreatywności oraz satysfakcji ze zrealizowanych zamierzeń.

B.J.

Wczoraj1963