Termosfera edycja 2021-22

TERMOSFERA edycja 2021/2022 rozpoczęta
Celem gry jest rozwój aktywności społecznej, głównie wolontariackiej, uczniów szkół podstawowych. Grupy uczniów pod opieką nauczyciela przez cały rok szkolny realizują misje oraz zadania, za które otrzymają punkty, tzw. nanowartości. Grupa, która uzbiera największą ilość punktów wygra i zostanie uhonorowana podczas specjalnej gali w czerwcu przyszłego roku.
Na bieżąco obserwujemy sytuację związaną z wprowadzanymi restrykcjami i obostrzeniami. W związku z pandemią COViD-19 dostosowujemy formułę gry do specyfiki pracy opartej na nauczaniu zdalnym. Termosfera 2021/2022 to:
· działania stacjonane oraz oparte na e-wolontariacie, pomocy sąsiedzkiej, aktywnościach w otwartych przestrzeniach;
· mniejsze grupy: zespół może tworzyć grupa 5 uczniów + opiekun;
· możliwość dodawania relacji z działań przez uczniów;
· zadania krótkoterminowe i misje długoterminowe;
· wydłużony czas realizacji działań;
· wykorzystanie narzędzi online (DISCORD);
· wsparcie koordynatora;
Zasady gry znajdziecie na stronie: www.termosfera.com.pl/regulamin
Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych Wolontariuszy do udziału w Termosferze. Już niedługo pojawią się pierwsze misje i zadania.
Katarzyna Markiewicz
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">
243479817 589995482125989 6827952222012951333 n

Plan świetlicy szkolnej od 18.01.2021

TU DO POBRANIA

Informujemy, że do końca stycznia WSZYSTKIE zajęcia sportowe organizowane w szkole, tj. w ramach świetlicy i UKS oraz zajęcia organizowane przez Stowarzyszenie są ZAWIESZONE.

EDUkatornia - okno na ... Eduk@cję

POTRZEBUJEMY OKOŁO 35 000 ZŁ!
DLA JEDNEJ OSOBY TO MAJĄTEK
DLA STU LUDZI SPORY WYDATEK
DLA TYSIĄCA OSÓB TO SYMBOLICZNA WPŁATA:)

Czytaj więcej: EDUkatornia - okno na ... Eduk@cję

II Szkolny Konkurs Recytatorski

Serdecznie Zapraszamy !

do udziału w II Szkolnym Konkursie Recytatorskim ,,LUBIĘ POEZJĘ"

w dwóch kategoriach wiekowych:
0-III
IV-VI
Dodatkową kategorię stanowi poezja śpiewana.

Należy przygotować utwór z podkładem lub a' capella. Zachęcamy chętnych do kontaktu z Panią Faustyną, która chętnie pomoże w doborze muzyki.
Jury wytypuje po dwie osoby z każdej kategorii, które będą reprezentowały naszą szkołę w XV Rejonowym Konkursie Recytatorskim oraz Poezji Śpiewanej organizowanym przez II STO w Gdańsku. Konkurs ten jest jednocześnie etapem rejonowym XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej.
Konkurs odbędzie się 29 marca o godz. 9.15 na sali gimnastycznej .
Wszelkich informacji udzielają wychowawcy klas 0-III, poloniści klas IV-VIII

oraz Magdalena Szuksta-Cendrowska.

Uniwersytet Młodego Odkrywcy - zmiana terminu

UWAGA WAŻNE
Najbliższe zajęcia w ramach Uniwersytetu Młodego Odkrywcy SQL 27 odbędą się w sobotę 6 kwietnia w godzinach 12.00-14.15.
Z przyczyn od nas niezależnych musimy zmienić termin z 13 kwietnia. Za utrudnienia przepraszamy.

Visitor IP : 18.118.120.204 1 Unknown - Unknown