Z Nieba do Piekła

21 października grupa 50 uczniów naszej Szkoły miała przyjemność uczestniczyć w meczu przyjaźni Lechia Gdańsk-Śląsk Wrocław, który odbył się na PGE Arenie. Gdańskie szkoły zostały zaproszone na stadion w ramach akcji "Kibicuj z klasą!".

Ubrane w biało-zielone barwy, z szalikami klubowymi dzieci głośno dopingowały Lechię. Gdy padały bramki nasi uczniowie podrywali się z miejsc i entuzjastycznie gratulowali piłkarzom.

Chociaż Lechii nie udało się utrzymać dwubramkowego prowadzenia, które wywalczyła po dwóch wspaniałych golach Traore, mecz z Mistrzem Polski zagwarantował nam wszystkim ogromne emocje. Nawet przegrana naszej drużyny nie zmniejszyła radości z faktu, że mogliśmy wspólnie kibicować biało-zielonym!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Miesiąc20133

Visitor IP : 3.145.108.9 1 Unknown - Unknown