XI Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR

pobraneW dniach 9 i 10 listopada uczniowie szkoły uczestniczyli w XI Międzynarodowym Konkursie Informatycznym BÓBR. Konkurs odbywał się w dwu kategoriach wiekowych SKRZAT (kl. I-III - 11 osób) i BENJAMIN (kl. IV-VI- 21 osób).

Wcześniej, w dniach 19 i 20 października, uczestnicy mogli wziąć udział w próbach konkursu, sprawdzić logowanie na platformę konkursową, sposób rozwiązywania zadań, a nauczyciel - poprawność działania sprzętu komputerowego pracowni i połączenia internetowego.

W odpowiedzi na pytania uczestników i kibicujących im osób - Kiedy wyniki konkursu?- mogę podać już konkretną datę- 28 listopada 2016 r. Od tego dnia można sprawdzić na platformie Mcourser po zalogowaniu się na swoje konto wstępne wyniki oraz rozwiązania zadań i objaśnienia do nich.

Zachęcam również do odwiedzin strony http://www.bobr.edu.pl/, żeby dowiedzieć się co dalej, jeśli wynik konkursu będzie wysoki. :)

Daniela Budzisz-Kurr

Wczoraj1963