Zakończenie roku szkolnego 2017-18

n

r

u

„Cybernauci - kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci”.

Drodzy Rodzice!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu „Cybernauci - kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci”.

Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa korzystania z sieci przez dzieci i młodzież, a także ich rodziców, opiekunów i nauczycieli. Do osiągnięcia celu przyczyni się realizacja warsztatów. Poprowadzi je trenerka, emisariuszka Bezpiecznego Internetu Pani Dorota Gałan – Niedziela. Każdy uczestnik otrzyma pakiet materiałów edukacyjnych dotyczących bezpiecznego korzystania z TIK.
Warsztaty odbędą się w szkole 7 czerwca o godz. 17.30 (po wywiadówce). Zainteresoani rodzice proszeni są o kontakt mailowy -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY ????

Visitor IP : 23.20.236.61 1 Unknown - Unknown