Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

„Cybernauci - kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci”.

300x250

 

Drodzy Rodzice!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu „Cybernauci - kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci”.


Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa korzystania z sieci przez dzieci i młodzież, a także ich rodziców, opiekunów i nauczycieli. Do osiągnięcia celu przyczyni się realizacja warsztatów. Poprowadzi je trenerka, emisariuszka Bezpiecznego Internetu Pani Dorota Gałan – Niedziela. Każdy uczestnik otrzyma pakiet materiałów edukacyjnych dotyczących bezpiecznego korzystania z TIK.
Warsztaty odbędą się w szkole 7 czerwca o godz. 17.30 (po wywiadówce). Zainteresoani rodzice proszeni są o kontakt mailowy -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY ????

 

 

Statystyka

Dzisiaj1344
Wczoraj3356
Tydzień11658
Miesiąc61803
Wszystkie3935943

Visitor IP : 107.23.37.199 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb