Wizyta kl 1b w Fabryce Miśków!!!

Dzień  18 listopada 2016r  był dla naszej klasy wyjątkowy! Ogromną frajdę sprawiła nam wizyta w  Fabryce Miśków, gdzie mogliśmy specjalnie na tę okazję stworzyć własnego misia, ubrać go, zmierzyć, zważyć i …………..zabrać do  szkoły!!!!! Dumnie przekroczyliśmy próg szkoły ze swoim nowym przyjacielem- Misiem Bruno . Bardzo gorąco dziękujemy za zaproszenie; wspaniałą zabawę i przygotowane upominki dla każdego dziecka  przez  firmę „Smyk”.

Ten dzień był wspaniały i wyjątkowy….

Ale to nie koniec historii miśka! Nasza Pani zaproponowała pisanie kroniki naszemu misiowi. W każdy piątek będziemy mogli zabierać Misia na weekend do domu! Będziemy  bawić się z nim i ciekawie spędzać czas, natomiast  nasi Rodzice pomogą nam wpisać i udokumentować najciekawsze  wydarzenia  do powstałej już kroniki.

Już nie możemy się doczekać kiedy miś Bruno nas odwiedzi……J

Przyjaciele Misia z kl 1 b

Dscn9048