UBEZPIECZENIE

UBEZPIECZENIE DZIECI rok szkolny 2023/2024

Poniżej przedstawiamy ofertę dobrowolnego ubezpieczenia dzieci w bieżącym roku szkolnym. Polisę zawierają Państwo bezpośrednio z Towarzystwem ubezpieczeniowym.

Rada rodziców i Szkoła Podstawowa nr 27 nie są stroną ani pośrednikiem w zawieraniu tej umowy. Mogą Państwo skorzystać z dowolnej innej oferty ubezpieczenia u dowolnego brokera ubezpieczeń.

Przewodniczący RR

Szanowni Państwo

Zapraszam do nawiązania i kontynuacji współpracy ze Stowarzyszeniem Edukacyjnym „PSZCZÓŁKA pod kątem wyboru i zapewnienia ubezpieczenia grupowego NNW dla dzieci, uczniów i młodzieży szkolnej oraz pracowników placówek oświatowych

Organizacja posiada osobowość prawną i za zgodą ubezpieczycieli pełni rolę tzw. ubezpieczającego, wyręczając tym samym placówkę oświatową lub osoby fizyczne z Rady Rodziców, wypełniając jednocześnie zalecenia MEN o bezpośrednim nieangażowaniu się szkoły w zawieranie ubezpieczeń. Dzięki temu rodzice uczniów nadal mogą skorzystać z dobrodziejstw ubezpieczenia grupowego dla swoich dzieci.

Oferty opisane są na mojej stronie https://www.ubezpieczenia-gda.pl/grupowe.html

Rodzice mają do dyspozycji trzy oferty grupowe: Compensa (4 warianty), InterRisk (4 warianty) oraz PZU (9 wariantów) indywidualnie dokonują wyboru w oparciu o własne potrzeby i możliwości finansowe.

W każdym pakiecie w zakresie są zarówno szkolne jak i pozaszkolne zajęcia sportowe w sekcjach i klubach sportowych a sport wyczynowy w zależności od górnej granicy wieku ubezpieczonego.

Jak zawsze polisy grupowe rozpoczynają bieg od 01.09.2023 r., zachowując tym samym ciągłość ochrony w obecnie obowiązujących.

O rozpoczęciu ochrony decyduje moment zapisania i w ramach tych ubezpieczeń odpowiedzialność funkcjonuje przez 24h, 365 dni w roku aż do 31.08 2024 r.

Rodzice mogą ubezpieczyć także dzieci spoza szkoły, o ile są w wieku szkolnym (od żłobka do liceum/uczelni).

Rodziców lub opiekunów, którzy nie posiadają bankowości internetowej proszę o kontakt telefoniczny, aby znaleźć dogodny sposób przystąpienia.

Zachęcam do skorzystania z narzędzi internetowych, chyba że będzie możliwość spotkania osobistego na zebraniach i dyżurach w szkole, na co jestem przygotowany.

Zapraszam także do skorzystania ze specjalnej oferty ubezpieczenia Ochrony Prawnej  w życiu prywatnym 20% zniżką - z przyjemnością odpowiem na wszelkie Państwa pytania.

Adres strony internetowej ubezpieczającego to: www.stowarzyszenie-pszczolka.info , ulotka z opisem głównych programów w załączeniu.

Krótki filmik o NNW https://www.youtube.com/watch?v=-ACLQQsWpOk

Każdorazowo jestem do Państwa dyspozycji w razie potrzeby.

Arkadiusz Kamiński

Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-Finansowe

Ul. Jagiellońska 30C/9

tel. (+48) 694-49-49-53

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript." rel="noreferrer" style="color: #0563c1; outline: none;">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.ubezpieczenia-gda.pl

Visitor IP : 3.133.144.197 1 Unknown - Unknown