Wielkanocna nocowanka w kl. IB

Wielkanocna  nocowanka w kl. IBJ

W piątkowy wieczór (7 kwietnia 2017r)  klasa Ib spotkała się w murach szkoły na kolejnej nocowance. W związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi podczas  wspólnych zabaw wspaniałą niespodziankę sprawił nam… Wielkanocny Zajączek, który ukrył  w zakamarkach  szkoły niespodzianki – mnóstwo słodyczy i wspaniały, duży, podświetlany globus o którym tak bardzo marzyliśmyJ . To jednak nie był koniec atrakcji, gdyż po pysznej kolacji  udaliśmy się z wizytą do sali nr 18, by poznać jej nowego mieszkańca – jeża pigmejskiego oraz sprawdzić czy nie brakuje mu wody, pożywienia  i jaka temperatura jest w jego „M”. Zadowoleni, z udanej wizyty, ruszyliśmy w kierunku…. sali gimnastycznej („królestwa Pana Patryka” ) na której  przygotował dla nas MOOOC niesamowitych atrakcji!!! Radości nie było końca! Po tak wyczerpującym, pełnym wrażeń, wieczorze… grzecznie, jak aniołki, poszliśmy spać.  Rano tradycyjnie: poranna toaleta, śniadanie, pakowanie  i …kolejna dawka sportowych wrażeńJ. Radość mieszała się ze łzami, że to już koniec i trzeba wracać do domu…Jak zwykle było CUDOWNIE!!!!

Dziękujemy za wspaniałą opiekę  Panu Patrykowi ,

a Pani Kai za obecność i wspólną zabawęJ