Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Klasa IIB z wizytą w gdańskim ZOO

Klasa IIB z  wizytą w gdańskim ZOO 

Dnia 27.04.2018r. pojechaliśmy na wycieczkę do  ZOO. Pomimo zachmurzonego nieba wyruszyliśmy w drogę radośni i pełni nadziei na wspaniałą wyprawę. Na miejscu słońce już nie chowało się za chmurami, a my spoglądaliśmy    na  różnorodnych mieszkańców tego ogrodu. Z dużym zainteresowaniem obserwowaliśmy i podglądaliśmy zwierzęta, ptaki, gady, płazy, itd. Najbardziej jednak zachwycaliśmy się żyrafami, lwiątkami, małpami, wężami, barwnymi ptaszkami i fokami. Wśród nas nie zabrakło znawców licznych okazów zwierząt, którzy szybko rozpoznawali nieznane gatunki. Licznie zadawane sobie  pytania i wspólne rozmowy świadczyły o naszych zainteresowaniach światem tych egzotycznych zwierząt. Kilka godzin spędzonych w ZOO minęło szybko i musieliśmy pełni wrażeń wracać do szkoły.
Jednak w naszej pamięci pozostaną liczne obrazy tj. małpki karmiącej swoje maleństwo, foki zakrywającej się płetwami, niezliczonej ilości żab (rodzinki naszego Freda
J), surykatki pozujące na skałach do zdjęcia i zabawne małe lwy, które dały popis swoich umiejętności, bawiąc się ze swoim opiekunem. Wracaliśmy zmęczeni, ale bardzo szczęśliwiJ!!!

 

Dziękujemy Pani Sandrze na opiekę i mile spędzony z nami czas!

 

Uczniowie kl.IIb

wraz z wychowawczynią

 Znalezione obrazy dla zapytania zoo gdansk obrazy   Podobny obraz   Podobny obraz

Statystyka

Dzisiaj2895
Wczoraj3951
Tydzień19908
Miesiąc57657
Wszystkie3450130

Visitor IP : 107.23.176.162 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb