Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Klasa IIB na tropie przygód czyli…..Zielona Szkoła w Porzeczu!!!

Klasa IIB na tropie przygód czyli…..Zielona Szkoła w Porzeczu!!!

W dniach 16-18. 05.2018r. uczestniczyliśmy w wyjątkowej i fascynującej przygodzie jaką przeżyliśmy dzięki Trzem Wspaniałym instruktorom: „Szpakowi”; „Betonowi” i „Rysiowi”. Trzy dni spędziliśmy bardzo aktywnie, grając w różne gry terenowe „Flagi”, „Targ” ,„Mrowisko” czy „Strategia”; biegając np. w alkogoglach w poszukiwaniu piłeczki; wspinając się na sztucznej ścianie wieży treningowej; strzelając z łuku i rozgrywając prawdziwy turniej łuczniczy. Uczyliśmy się posługiwania mapą i kompasem, a także odbyliśmy bieg na orientację. Wieczorami siedzieliśmy przy ognisku bawiąc się, pląsając i …. zajadając „porzeczańskimi” hot-dogami  .Później jak zawsze czekała nas spora dawka adrenaliny podczas wieczorno-nocnych zabaw w lesie!!! Wiele nauczyła nas m.in. gra terenowa „Łosie” pokazująca zależności między środowiskiem naturalnym zwierząt a ingerencją w to środowisko ludzi . Największą jednak frajdą było oczekiwanie na spotkanie z wyjątkowymi mieszkańcami tego miejsca ………………. psami rasy Husky. Poznaliśmy ich zwyczaje, obejrzeliśmy pasjonujący o nich film z wyprawy , a na koniec mogliśmy oddać się wspólnym zabawom z tymi wyjątkowymi czworonogami ! Dzięki „Łowcom Przygód” przeżyliśmy niesamowite trzy dni pełne pozytywnych emocji , sporej dawki adrenaliny i wspaniałej atmosfery sprzyjającej integracji naszego zespołu klasowego. Zadbano także o nasze….podniebienia. Było pysznie, zdrowo i …..obficie!!! Dziękujemy pięknie Pani Katarzynie Markiewicz za troskliwą opiekę i wspólną zabawę!!!

Uczniowie klasy IIb

wraz z wychowawczynią

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy.

 

 

 

Statystyka

Dzisiaj2914
Wczoraj3951
Tydzień19927
Miesiąc57676
Wszystkie3450149

Visitor IP : 107.23.176.162 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb