Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

.„Nie święci garnki lepią” – warsztaty z garncarstwa w klasie IIb.

„Nie święci garnki lepią” – warsztaty z garncarstwa w klasie IIb.

Wszystkim nam wiadomo, że glina to bardzo plastyczny materiał, z którego można stworzyć nie tylko garnki, ale właściwie wszystko co przyjdzie człowiekowi  do głowy. Od monumentalnych rzeźb po drobne podstawki na świeczkę. Mogliśmy się o tym przekonać uczestnicząc w  warsztatach garncarskich, które odbyły się dzisiaj( tj.25.05.2018r.), w naszej szkolnej „Piwnicy pod Srebrnikami” prowadzonych przez p .Ewę Pilarską i jej  dwóch pomocniczek ( Moniki i Oliwii –uczennic z klasy 7b). To nasze pierwsze spotkanie wprowadziło nas w …..tajniki ceramiki. Przygotowaliśmy ciekawe niespodzianki  dla naszych Mam z okazji nadchodzącego święta. Po wypaleniu gliny w piecu zabierzemy prace do domu  by wręczyć je ukochanym  Mamom!!! Cierpliwości………:)

Zajęcia bardzo nam się podobały i z całą pewnością będziemy częstymi bywalcami tego miejsca!

Serdeczne podziękowania składamy Pani Ewie Pilarskiej oraz  pięknie dziękujemy za pomoc  naszym starszym koleżankom.

Wdzięczni uczniowie klasy IIb

wraz z wychowawczynią

 

Znalezione obrazy dla zapytania garncarstwo obrazy

Statystyka

Dzisiaj2890
Wczoraj3951
Tydzień19903
Miesiąc57652
Wszystkie3450125

Visitor IP : 107.23.176.162 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb