Rekrutacja 2019-2020 - składanie dokumentów

UWAGA WAŻNE!!!
Przypominamy, że rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klas I na rok szkolny 2019/2020 kończy się w PIĄTEK 15 marca o godzinie 15.00.
Do tego czasu należy złożyć w placówce pierwszego wyboru wygenerowany w systemie wniosek wraz z załącznikami potwierdzającymi spełnianie kryteriów.
Anna Krause
przewodnicząca komisji rekrutacyjnej

R

E

K

R

U

T

A

C

J

A

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

I Międzyklasowy Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej dla klas I-III.

Dnia 05.11.2018r odbył się w naszej szkole I Międzyklasowy  Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej dla klas I-III. Wszystkich małych wykonawców oraz ich opiekunów bardzo serdecznie powitała Pani Jadwiga Trzcińska, pomysłodawczyni i koordynatorka działań związanych z obchodami święta Niepodległości w naszej szkole. Przypomniała wszystkim, że konkurs ma na celu nie tylko pielęgnowanie postaw patriotycznych, popularyzowanie piękna i wartości narodowej kultury, ale także rozbudzanie zainteresowań pieśnią patriotyczną i rozwijanie uzdolnień dzieci. Wszyscy uczestnicy z ogromnym zapałem i zaangażowaniem zaprezentowali swoje talenty, dlatego nasze Jury miało bardzo trudny orzech do zgryzienia:). Po burzliwej naradzie, postanowiło  jednak przyznać miejsca „na podium” i wyróżnienia:

Miejsce I-   kl.IIIa

Miejsce II-  kl.IIIb

Miejsce III- kl.Ib

Wyróżnienia otrzymały klasy:.Ia, IIa i IIb.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy dla klas oraz słodkie niespodzianki. Klasy, które zajęły miejsca I,II i III otrzymały dodatkowo  pięknie ilustrowane książki o tematyce historycznej, a swoje pieśni zaprezentują całej społeczności szkolnej podczas uroczystego apelu, który odbędzie się dnia 09.11.2018r.

Do zobaczenia za rok!!!

Znalezione obrazy dla zapytania pieśni patriotyczne obrazy

Statystyka

Dzisiaj655
Wczoraj4683
Tydzień10088
Miesiąc30963
Wszystkie3523917

Visitor IP : 34.228.55.57 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb