Rekrutacja 2019-2020 - składanie dokumentów

UWAGA WAŻNE!!!
Przypominamy, że rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klas I na rok szkolny 2019/2020 kończy się w PIĄTEK 15 marca o godzinie 15.00.
Do tego czasu należy złożyć w placówce pierwszego wyboru wygenerowany w systemie wniosek wraz z załącznikami potwierdzającymi spełnianie kryteriów.
Anna Krause
przewodnicząca komisji rekrutacyjnej

I Międzyklasowy Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej dla klas I-III.

Dnia 05.11.2018r odbył się w naszej szkole I Międzyklasowy  Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej dla klas I-III. Wszystkich małych wykonawców oraz ich opiekunów bardzo serdecznie powitała Pani Jadwiga Trzcińska, pomysłodawczyni i koordynatorka działań związanych z obchodami święta Niepodległości w naszej szkole. Przypomniała wszystkim, że konkurs ma na celu nie tylko pielęgnowanie postaw patriotycznych, popularyzowanie piękna i wartości narodowej kultury, ale także rozbudzanie zainteresowań pieśnią patriotyczną i rozwijanie uzdolnień dzieci. Wszyscy uczestnicy z ogromnym zapałem i zaangażowaniem zaprezentowali swoje talenty, dlatego nasze Jury miało bardzo trudny orzech do zgryzienia:). Po burzliwej naradzie, postanowiło  jednak przyznać miejsca „na podium” i wyróżnienia:

Miejsce I-   kl.IIIa

Miejsce II-  kl.IIIb

Miejsce III- kl.Ib

Wyróżnienia otrzymały klasy:.Ia, IIa i IIb.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy dla klas oraz słodkie niespodzianki. Klasy, które zajęły miejsca I,II i III otrzymały dodatkowo  pięknie ilustrowane książki o tematyce historycznej, a swoje pieśni zaprezentują całej społeczności szkolnej podczas uroczystego apelu, który odbędzie się dnia 09.11.2018r.

Do zobaczenia za rok!!!

Znalezione obrazy dla zapytania pieśni patriotyczne obrazy

Visitor IP : 34.228.55.57 1 Unknown - Unknown