Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

I Międzyklasowy Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej dla klas I-III.

Dnia 05.11.2018r odbył się w naszej szkole I Międzyklasowy  Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej dla klas I-III. Wszystkich małych wykonawców oraz ich opiekunów bardzo serdecznie powitała Pani Jadwiga Trzcińska, pomysłodawczyni i koordynatorka działań związanych z obchodami święta Niepodległości w naszej szkole. Przypomniała wszystkim, że konkurs ma na celu nie tylko pielęgnowanie postaw patriotycznych, popularyzowanie piękna i wartości narodowej kultury, ale także rozbudzanie zainteresowań pieśnią patriotyczną i rozwijanie uzdolnień dzieci. Wszyscy uczestnicy z ogromnym zapałem i zaangażowaniem zaprezentowali swoje talenty, dlatego nasze Jury miało bardzo trudny orzech do zgryzienia:). Po burzliwej naradzie, postanowiło  jednak przyznać miejsca „na podium” i wyróżnienia:

Miejsce I-   kl.IIIa

Miejsce II-  kl.IIIb

Miejsce III- kl.Ib

Wyróżnienia otrzymały klasy:.Ia, IIa i IIb.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy dla klas oraz słodkie niespodzianki. Klasy, które zajęły miejsca I,II i III otrzymały dodatkowo  pięknie ilustrowane książki o tematyce historycznej, a swoje pieśni zaprezentują całej społeczności szkolnej podczas uroczystego apelu, który odbędzie się dnia 09.11.2018r.

Do zobaczenia za rok!!!

Znalezione obrazy dla zapytania pieśni patriotyczne obrazy

Statystyka

Dzisiaj2872
Wczoraj5193
Tydzień8065
Miesiąc96600
Wszystkie3153922

Visitor IP : 54.221.75.115 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb