Mikołajkowe nocowanie w kl.1b!!!

Wieczór i noc z  2 na 3 grudnia  2016r. była dla nas wyjątkowym i niepowtarzalnym przeżyciem. Po pierwsze dlatego, że niektórzy z nas pierwszy raz nocowali poza domem, a po drugie…….. odwiedził nas Św. MikołajJJJ.  Nie mogliśmy uwierzyć kiedy p. Beata przyniosła list od Niego. Aby otrzymać wskazówki gdzie zostały ukryte prezenty musieliśmy wykazać się wiedzą, współpracą i….. odwagą. Pierwszy prezent ukryty był aż w……… Craftroomie. Było cicho, ciemno a my tylko przy użyciu latarek pokonaliśmy drogę na stryszek. Wszyscy byliśmy dzielni!!!  Z latarkami bawiliśmy się świetnie przy muzyce oraz poznawaliśmy ciekawe zakątki naszej szkołyJ. Mikołaj przyniósł nam wiele wspaniałych prezentów m.in.: gumy do skakania. Radości ze wspólnej zabawy nie było końca. Pani Paulina i Pani Beatka też skakały …był to taki  „mały powrót” do  czasów ich młodościJJJ. Po tych wyczerpujących harcach obejrzeliśmy film o Reniferze Rudolfie. Przed snem Pani Beatka przeczytała nam jeszcze bajki. I wszyscy grzecznie poszliśmy spać… no może nie wszyscy bo ktoś musiał mieć  przecież na nas „oko”, nawet kiedy spaliśmy jak aniołkiJ. Spaliśmy do 7.00…a niektórzy nawet do 7.45!!! Po porannej toalecie i  śniadaniu, sami pięknie, składaliśmy śpiwory….. śmiechów i wygłupów przy tym było mnóstwo!!! I tylko z niewielką pomocą p. Pauliny wszyscy  poradziliśmy  sobie doskonale!!! Szkoda, że ta noc tak szybko minęła…. Już czekamy na naszą  kolejną nocowankęJ. Nie chcieliśmy wracać do domu…. Było suuuuuuuper!!!!!!!!

Dziękujemy!!!

Dzielna ekipa dzieci z kl 1b

wraz p.Pauliną i p. Beatką na czeleJ

Visitor IP : 3.145.191.22 1 Unknown - Unknown