Rekrutacja 2019-2020 - składanie dokumentów

UWAGA WAŻNE!!!
Przypominamy, że rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klas I na rok szkolny 2019/2020 kończy się w PIĄTEK 15 marca o godzinie 15.00.
Do tego czasu należy złożyć w placówce pierwszego wyboru wygenerowany w systemie wniosek wraz z załącznikami potwierdzającymi spełnianie kryteriów.
Anna Krause
przewodnicząca komisji rekrutacyjnej

Wernisaż w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku

Dnia 4 stycznia 2019 roku w ASP w Gdańsku odbyło się wręczenie dyplomów i upominków uczniom nagrodzonym w V edycji wojewódzkiego konkursu „Przemalowujemy dzieła mistrzów. Święty Jerzy i smok Paola Uccella”.
Nasza szkoła była organizatorem tego przedsięwzięcia. Nagrody dla laureatów ufundowała Rada Rodziców, ZNP oraz Pani Justyna Małecka.
W konkursie wzięło udział 134 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa pomorskiego.
Wśród nagodzonych uczestników znalazła się uczennica z naszej szkoły, Basia Marzec, która otrzymała wyróżnienie.
Dzięki uprzejmości Dziekan ASP, Pani Aleksandry Jadczuk, najciekawsze prace można oglądać w Patio ASP do 18 stycznia 2019 r. Wśród nich znajdują się dzieła czworga naszych uczniów: Aleksandry Czerwińskiej, Zofii Dropiewskiej, Alicji Wiśniewskiej i Michała Zborały.
Gratulujemy wszystkim Uczestnikom konkursu i zapraszamy do obejrzenia wystawy.

Visitor IP : 34.228.55.57 1 Unknown - Unknown