Lekcja SKYPE z Białorusią - projekt nr 1: My region

W ramach realizowanej w klasach siódmych innowacji pedagogicznej z języka angielskiego "My region, my city, my school" uczniowie 7a i 7b przystąpili do wykonania pierwszego projektu - My region.

Uczniowie pracowali w grupach czteroosobowych. Ich zadaniem było przygotowanie informacji na temat naszego regionu (Pomorze lub Kaszuby) w języku angielskim. Następnie podczas lekcji języka angielskiego w dniu 3.10.2017 uczniowie przygotowywali plakaty w języku angielskim.

GALERIA ZDJĘĆ

Po wykonaniu plakatów nastąpiło nasze pierwsze połączenie przez SKYPE ze Szkołą Średnią nr 16 w Lidzie na Białorusi, z którą realizujemy nasz projekt. Lekcja Skype odbyła się w oniedziałek 9 października 2017 r.

Podczas lekcji Skype uczniowie nie tylko prezentowali efekty swojej pracy, lecz również poznali region, w którym znajduje się Lida - a wszystko to w języku angielskim.

GALERIA ZDJĘĆ

Katarzyna Pająkowska-Dabrynin