Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Spelling Master 2017/2018 - wyniki październikowego etapu

Uwaga uczniowie klas 0 - VII!

Poniżej znajdują się wyniki październikowego etapu dyktanda językowego Spelling Master.

Wszystkim uczniom gratulujemy!

Zapraszamy również pozostałych do przyłączenia się do naszego konkursu w następnym etapie.

Małgorzata Majer

Magdalena Pieniak

Jolanta Okonek

Katarzyna Pająkowska-Dabrynin

KLASY 0 - II

Basia Marzec 9
Hania Miskiewicz 10
Blazej Kurkowski 10

Ula Mejsner - 10
Wiktoria Kmiecik + 6
Monika Pietryak + 3
Karolina Pietrzk + 2
Natalia Dominiak + 4
Jan Bielak + 5
Mateusy Sywajkowski 7
Marta Kiedrowska 10

KLASY III

3a

Julia Rojewska - 10

Agata Tomaszkiewicz - 8

Ksawery Kowalski - 8

Maja Grodzicka - 10

Milena Kusy - 10

Martyna Hadrzyńska - 3

Barbara Baryła - 8

3b

Daria śreniawa - Pisarska - 8

Maja Mrozik - 9

Daria Szyłańska - 9

Jan Szukalski - 7

Dominik Kurkowski - 8

Jakub Żemojtel - 10

RObert Fryśny - 9

3c

Zuzanna Czerwonka - 10

Cezary Trojanowski - 9

Maja Badur - 10

Hanna Kallnik - 10

Maja Konikowska - 10

Lidia ROjek - 9

Alicja Rzedzicka - 10

 

KLASY IV

 1. Jakub Kreczman 10

2. Julia Peć 9

3. Zofia Bielawa 10

4. Stanisław Bielawski 8

5. Paweł Dominiak 7

6. Natalia Wierzchowska 9

7. Weronika Kmiecik 6

8. Orkwiszewski Igor 8

9. Marta Abramska 6

10. Julia Czarkowska 9

11. Michał Kamiński 10

12. Bartosz Marzec 10

13. Maciej Olejniczak 9

14. Lena SPrengel 10

15. Tomaszkiewicz Marta 8

16. Nadia Truszkowska 10

17. Hania Świątek 6

18. Filip Jaroszewicz 9

19. Redłowski Mateusz 8

20. Piotr Toczek 10

21. Piotr Wałejko 8

22. Julia Żywicka 9

 

KLASY V-VII

 

KLASA V

 

1.

Stanisław Brożek

5

2.

Paweł Mont

9

3.

Zuzanna Olszewska

.8

4.

Maks Twardowski

5

5.

Zuzanna Żemojtel

9

6.

Kajetan Kujawa

3

7.

Pola Janik

7

8.

Natalia Dekańska

10

9.

Magda Głownia

1

10.

Miłosz Alba

1

11.

Zosia Sokołowska

8

12.

Joanna Kaszubowska

10

13.

Emilia Szłoińska

10

KLASA VI

 

14.

Miłosz Frydrychowicz

4

15.

Jakub Wiszniewski

6

16.

Igor Abramczuk

9

17.

Małgorzata Połeć

5

18.

Anna Frączek

3

19.

Justyna Szumczyk

3

KLASA VII

20.

Wojciech Kordunowski

6

21.

Wiktoria Dropiewska

5

22.

Jakub Jaskólski

4

23.

Mateusz Krauze

8

24.

Klaudia Banit

6

25.

Klaudyna Pytlewska

8

26.

Maja Gościak

7

 

 

 

 

 

Statystyka

Dzisiaj4210
Wczoraj4415
Tydzień18973
Miesiąc72437
Wszystkie3129759

Visitor IP : 54.82.79.137 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb