Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Spelling Master 2017/2018 - wyniki listopadowego etapu

Uwaga uczniowie klas 0 - VII!

Poniżej znajdują się wyniki listopadowego etapu dyktanda językowego Spelling Master.

Wszystkim uczniom gratulujemy!

Zapraszamy również pozostałych do przyłączenia się do naszego konkursu w następnym etapie.

Małgorzata Majer

Magdalena Pieniak

Jolanta Okonek

Katarzyna Pająkowska-Dabrynin

KLASY 0 - II

Szymon Wierejko 10
Basia Marzec 9
Hania Miskiewicz 10
Blazej Kurkowski 10
Natalia Dominiak 9
Mateusz Szwajkowski 4
Ula Mejsner 10
Monika Pietrzak 10
Kyle Halliday 6
Wiktoria Kmiecik 8

Jan Bielak 10

KLASY III

III a
Julia Rojewska – 9 pkt.
Agata Tomaszkiewicz – 9 pkt.
Ksawery Kowalski – 8 pkt.
Maja Grodzicka – 10 pkt.
Milena Kusy – 9 pkt.
Martyna Hadrzyńska – 3 pkt.
Barbara Baryła – 10 pkt.

III b
Daria Śreniawa –Pisarska – 10 pkt.
Maja Mrozik – 9 pkt.
Daria Szyłańska – 10 pkt.
Jan Szukalski – 9 pkt.
Dominik Kurkowski – 7 pkt.
Jakub Żemojtel – 9 pkt.
Robert Fryśny – 9 pkt.

III c
Maja Badur – 9 pkt.
Hanna Kallnik – 8 pkt.
Maja Konikowska – 10 pkt.
Lidia Rojek – 10 pkt.

KLASY IV

IV a

Bartoszewicz J. - 10

Kreczman J. - 10

Peć J. - 10

IV b

Bielawski S. - 7

Bielawa Z. - 9

Dominiak P. - 8

Kmiecik W. - 9

Tempska A. - 10

IV c

Bielak F. - 7

Abramska M. - 9

Czarkowska J. - 10

Kamiński M. - 10

Marzec B. - 9

Sprengel L. - 8

Tomaszkiewicz M. - 10

Truszkowska N. - 10

Zawada A. - 10

IV d

Jaroszewicz F. - 10

Redłowski M. - 10

Toczek P. - 10

Wałejko P. - 10

Żywicka J. - 8

KLASY V - VII

 

 

 

1.

Stanisław Brożek

1

2.

Paweł Mont

10

3.

Zuzanna Olszewska

2

4.

Maks Twardowski

x

5.

Zuzanna Żemojtel

9

6.

Kajetan Kujawa

0

7.

Pola Janik

x

8.

Natalia Dekańska

10

9.

Magda Głownia

1

10.

Miłosz Alba

x

11.

Zosia Sokołowska

10

12.

Joanna Kaszubowska

10

13.

Emilia Szłoińska

9

14.

Tymon Karpińsk

10

15.

Olgierd Jadczuk

x

16.

Łucja Kozłowska

10

 

 

 

17.

Miłosz Frydrychowicz

x

18.

Jakub Wiszniewski

5

19.

Igor Abramczuk

5

20.

Małgorzata Połeć

6

21.

Anna Frączek

1

22.

Justyna Szumczyk

5

23.

Kasia Pierzynowska

x

 

 

 

24.

Wojciech Kordunowski

x

26.

Wiktoria Dropiewska

x

27.

Jakub Jaskólski

2

28.

Mateusz Krauze

4

29.

Klaudia Banit

8

30.

Klaudyna Pytlewska

5

31.

Maja Gościak

7

32.

Maciej Abramski

8

 

 

 

Statystyka

Dzisiaj2380
Wczoraj3401
Tydzień12530
Miesiąc56102
Wszystkie2874197

Visitor IP : 54.166.141.69 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb