Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas I-III KEEP CALM AND LEARN ENGLISH - zgłoszenia

Uwaga uczniowie klas I - III!

Zapraszamy Was do udziału w eliminacjcach szkolnych do Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego KEEP CALM AND LEARN ENGLISH - druga edycja, którego Organizatorem jest nasza szkoła.

 

Treść testów konkursowych jest dostosowana do obowiązującej podstawy programowej z języka angielskiego – konkurs sprawdza znajomość słownictwa i podstawowych zwrotów. Część zadań ma charakter rozumienia ze słuchu oraz czytania ze zrozumieniem.

Do finału przechodzi 1 uczeń z największą liczbą punktów z każdej kategorii wiekowej. 

Prosimy, by Rodzice zgłaszali chętnych uczniów drogą mailową do 10 marca 2019 r. do pani Faustyny Hinc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 

Termin eliminacji szkolnych zostanie ustalony i podany po zamknięciu listy uczniów biorących udział w eliminacjach szkolnych.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół anglistów

 

REGULAMIN WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

 

JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS I – III

 

KEEP CALM AND LEARN ENGLISH

 

II edycja

 

 

1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy, ul. Srebrniki 10, 80-282 Gdańsk, dalej zwana Organizatorem.

 

2. Konkurs ma zakres wojewódzki i jest przeznaczony dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej.

 

3. Zgłoszenia można dokonać do 10 marca 2019 roku na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. na karcie zgłoszeniowej (załącznik nr 1).

 

4. Do zgłoszonej szkoły zostaną przesłane testy eliminacyjne. Szkolny koordynator konkursu jest odpowiedzialny za skopiowanie potrzebnej liczby testów dla zgłoszonych uczniów.

 

5. Zadania do ewentualnej dogrywki przygotowuje szkolny koordynator konkursu (według własnego uznania).

 

6. Szkolny koordynator konkursu ma obowiązek przesłania drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.) protokołu z przeprowadzonych eliminacji szkolnych (załącznik nr 2) do Organizatora do dnia  31 marca 2019 roku.

 

7. Do finału przechodzi 1 uczeń z największą liczbą punktów z każdej kategorii wiekowej. Wraz z protokołem należy przesłać INDYWIDUALNĄ KARTĘ ZGŁOSZENIA UCZNIA wypełnioną przez rodziców ucznia – bez tego dokumentu uczeń nie może wziąć udziału w finale pomimo uzyskania pierwszego wyniku w etapie szkolnym.

 

8. Konkurs będzie polegał na samodzielnym rozwiązaniu przez uczniów sprawdzianów zróżnicowanych w zależności od klasy. Każdy sprawdzian będzie zawierał 20 pytań.

 

9. W klasie I prowadzący odczytuje uczniom polecenia do zadań.

 

10. Treść sprawdzianów jest dostosowana do obowiązującej podstawy programowej z języka angielskiego – konkurs sprawdza znajomość słownictwa i podstawowych zwrotów. Część zadań ma charakter rozumienia ze słuchu oraz czytania ze zrozumieniem.

 

11. Pytania konkursowe zawierają tylko jedną poprawną odpowiedź.

 

12. Czas trwania eliminacji szkolnych i finału konkursu to 30 minut + 10 minut czynności organizacyjne.

 

13. Odpowiedzi uczeń zakreśla bezpośrednio na teście.

 

14. Udział w konkursie jest bezpłatny.

 

15. Finał konkursu odbędzie się w piątek 26 kwietnia 2019 r. o godz. 9.00 w siedzibie Organizatora. Opiekę nad finalistami sprawuje TYLKO jeden nauczyciel z danej szkoły. Ze względów organizacyjnych wykluczamy przybycie rodziców z dziećmi.

 

 

 

Harmonogram finału:

 

8.30 – 9.00 rejestracja uczestników (hol przy głównym wejściu)

 

9.00 – 10.00 finał konkursu

 

10.00 – 10.40 przerwa, poczęstunek (w tym czasie jury sprawdza testy finałowe)

 

10.40 – 11.15 ogłoszenie wyników, rozdanie nagród i dyplomów, zakończenie konkursu

 

16. Decyzja jury jest ostateczna i nie ma od niej odwołania.

 

17. Organizator nie pokrywa kosztów związanych z dotarciem do siedziby Organizatora w dniu finału.

 

18. Organizator nie udostępnia prac konkursowych uczniów do wglądu.

 

19. Każdy uczestnik finału otrzyma dyplom oraz nagrodę rzeczową.

 

20. Zgłoszenie chęci udziału w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem Regulaminu konkursu.

 

Organizatorzy:

 

Dominika Breza

 

Faustyna Hinc

 

Jolanta Okonek

 

Katarzyna Pająkowska-Dabrynin

 

Statystyka

Dzisiaj713
Wczoraj3310
Tydzień20176
Miesiąc49558
Wszystkie3724914

Visitor IP : 54.234.227.202 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb