Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Finał II edycji Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas I - III szkoły podstawowej KEEP CALM AND LEARN ENGLISH

PROTOKÓŁ

z przeprowadzenia finału II edycji

Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas I – III szkoły podstawowej

KEEP CALM AND LEARN ENGLISH

6 maja 2019 r. odbył się finał II edycji Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas I - III KEEP CALM AND LEARN ENGLISH.

W finale wzięło udział 73 uczniów klas I - III szkoły podstawowej z województwa pomorskiego.

Jury w składzie: Dominika Breza, Faustyna Hinc, Agata Kuczyńska, Jolanta Okonek, Katarzyna Pajakowska-Dabrynin oraz Jagoda Wieczorek przeprowadziło i oceniło prace finałowe uczniów oraz ogłosiło wyniki wręczając dyplomy i nagrody.

Wyniki uczniów są następujące:

KLASA I

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Liczba zdobytych

Punktów

(20)

Dogrywka

(10)

1.

Alicja Drózd

SP2 Gdańsk

17

nie

2.

Agata Daciuk

Pozytywna Szkoła Podstawowa, Gdańsk

16

nie

3.

Maja Pawlak

SP 42 Gdańsk

18

nie

4.

Gabriela Wysoczan

SP 79 Gdańsk

19

nie

5.

Hubert Mazurkiewicz

SP 17 Gdynia

18

nie

6.

Emilia Krasowska

SP 55 Gdańsk

9,5

nie

7.

Antoni Gruźlewski

SP 20 Gdynia

13,5

nie

8.

Maria Gajewska

SP 15 Gdańsk

10,5

nie

9.

Małgorzata Treska

SP 87 Gdańsk

13,5

nie

10.

Blanka Mitrosz

SP 89 Gdańsk

20

9

11.

Oskar Gornowicz

Szkoła Podstawowa, Osieczna

11

nie

12.

Maria Gadowska

Szkoła Podstawowa, Wierzchucino

17

nie

13.

Wiktor Dembek

Szkoła Podstawowa, Żarnowiec

16,5

nie

14.

Aleksandra Stańczak

SP 1 Gdańsk

19,5

nie

15.

Anna Rutkowska

SP 1 Kartuzy

17,5

nie

16.

Oliwia Cielątkowska

SP 2 Kwidzyn

16

nie

17.

Tymoteusz Archacki

SP 1

Starogard Gdański

20

9,5

18.

Zofia Płochocka

SP 67 Gdańsk

18,5

nie

19.

Katarzyna Kasprzyk

SP 92 Gdańsk

17

nie

20.

Julia Krawczyk

ZSO nr 2 Gdańsk

14

nie

21.

Paulina Radtke

ZSP nr 3 Chojnice

15

nie

22.

Zofia Kopycińska

SP Lubieszewo

13,5

nie

23.

Szymon Zgiet

SP 3 Gdańsk

14

nie

24.

Piotr Perszon

SP 5 Reda

16

nie

25.

Aleksander Najder

SP 27 Gdańsk

18

nie

 

I miejsce – Tymoteusz Archacki

II miejsce – Blanka Mitrosz

III miejsce – Aleksandra Stańczak

 

KLASY II

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Liczba zdobytych

punktów

(20)

Dogrywka

(23)

1.

Maksymilian Borkowski

SP2 Gdańsk

18

nie

2.

Szymon Kusch

Publiczna Szkoła Podstawowa Bobowo

18

nie

3.

Remigiusz Knapik

SP 42 Gdańsk

18

nie

4.

Tymoteusz Szydłowski

SP 79 Gdańsk

17

nie

5.

Lech Chłopecki

SP 17 Gdynia

18

nie

6.

Helena Wojakowska

SP 55 Gdańsk

17

nie

7.

Paulina Górska

SP 20 Gdynia

20

23

8.

Ramona Biernacka

SP 15 Gdańsk

12

nie

9.

Amelia Grzywińska

SP 87 Gdańsk

20

22

10.

Ignacy Łukowski

 

SP 89 Gdańsk

19

nie

11.

Szymon Wojda

SP 12 Gdańsk

15

nie

12.

Patrycja Dolna

Szkoła Podstawowa, Wierzchucino

16

nie

13.

Anna Krefta

Szkoła Podstawowa, Żarnowiec

17

nie

14.

Zuzanna Sokołowska

SP 1 Gdańsk

18

nie

15.

Maksymilian Balerstet

SP 1 Kartuzy

18

nie

16.

Szymon Maliszewski

SP 2 Kwidzyn

19

nie

17.

Maja Staniszewska

SP 1 Starogard Gdański

20

17

18.

Bartosz Radzis

SP 67 Gdańsk

14

nie

19.

Leon Braatz

SP 92 Gdańsk

20

19

20.

Anna Nowak

ZSO nr 2 Gdańsk

19

nie

21.

Alicja Kempińska

ZSP nr 3 Chojnice

19

nie

22.

Kajetan Wolański

SP Lubieszewo

16

nie

23.

Amelia Blandzi

SP 4 Gdańsk

14

nie

24.

Filip Komorowski

SP 5 Reda

18

nie

25.

Filip Parzyk

SP 27 Gdańsk

18

nie

26.

Dominika Matus

SP 3 Gdańsk

17

nie

27.

Andrzej Tutkowski

Parafialna Szkoła Podstawowa Żukowo

14

nie

 

I miejsce – Paulina Górska

II miejsce – Amelia Grzywińska

III miejsce – Leon Braatz

 

KLASY III

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Liczba zdobytych

punktów

(25)

Dogrywka

(5)

1.

Zuzanna Ławnik

SP2 Gdańsk

23

5

2.

Zofia Marchlewicz

Publiczna Szkoła Podstawowa Bobowo

18,5

nie

3.

Jan Michniewicz

SP 42 Gdańsk

18,5

nie

4.

Filip Maleńczuk

SP 79 Gdańsk

15

nie

5.

Julia Jaczyńska

Pozytywna Szkoła Podstawowa w Gdańsku

23

4

6.

Olgierd Skierka

SP 55 Gdańsk

11

nie

7.

Maja Struk

SP 20 Gdynia

16,5

nie

8.

Lena Pabich

SP 15 Gdańsk

19,5

nie

9.

Szymon Zięć

SP 89 Gdańsk

16

nie

10.

Patryk Cich

SP 12 Gdańsk

20

nie

11.

Aleksandra Buńkowska

SP 1 Gdańsk

18

nie

12.

Beniamin Arendt

SP 1 Kartuzy

9

nie

13.

Jakub Grodecki

SP 2 Kwidzyn

11,5

nie

14.

Tymon Jarmułowicz

SP 92 Gdańsk

17

nie

15.

Ola Jurczenko

ZSP nr 3 Chojnice

22

nie

16.

Patrycja Łabęcka

SP Lubieszewo

8,5

nie

17.

Inga Fus

SP 4 Gdańsk

11

nie

18.

Jan Jarzemski

SP 5 Reda

16

nie

19.

Szymon Woźnica

SP 27 Gdańsk

18

nie

20.

Adam Wolowski

Parafialna Szkoła Podstawowa Żukowo

17,5

nie

 

I miejsce – Zuzanna Ławnik

II miejsce – Julia Jaczyńska

III miejsce – Ola Jurczenko

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za wspólną zabawę. Już teraz zapraszamy do udziału w III edycji konkursu w nowym roku szkolnym.

Dziękujemy gorąco Radzie Rodziców przy SP27 w Gdańsku za zakup nagród do konkursu.

Organizatorzy

Statystyka

Dzisiaj778
Wczoraj941
Tydzień778
Miesiąc50564
Wszystkie3725920

Visitor IP : 3.87.147.184 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb