Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

"Pierwsze koty za płoty", czyli DNA w IIIa

Podczas pierwszych zajęć wykonaliśmy z masy solnej cudowne, kolorowe koty. Na drugich zajęciach projektowaliśmy przy pomocy tablicy interaktywnej plakaty, dotyczące segregacji śmieci. Eksperymenty z wodą, podczas których zachwyciliśmy się "kolorowym wulkanem", "kosmosem w słoiku" stanowiły nasze trzecie zajęcia. W minioną środę, 03.10 wykonaliśmy pyszną i zdrową sałatkę owocową. Grę w szachy doskonalimy podczas zajęć świetlicowych i musimy przyznać, że wychodzi nam to coraz lepiej. W przyszłą środę poznamy min. historię szachów. Z zaciekawieniem czekamy na kolejne zajęcia DNA EDUkacji.


Pozdrawiamy
Klasa IIIa

Statystyka

Dzisiaj1146
Wczoraj3958
Tydzień5104
Miesiąc66968
Wszystkie3459441

Visitor IP : 52.91.176.251 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb