Rekrutacja 2019-2020 - składanie dokumentów

UWAGA WAŻNE!!!
Przypominamy, że rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klas I na rok szkolny 2019/2020 kończy się w PIĄTEK 15 marca o godzinie 15.00.
Do tego czasu należy złożyć w placówce pierwszego wyboru wygenerowany w systemie wniosek wraz z załącznikami potwierdzającymi spełnianie kryteriów.
Anna Krause
przewodnicząca komisji rekrutacyjnej

R

E

K

R

U

T

A

C

J

A

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Klasa IIIB z wizytą na…. Olimpie!!!!

                                          Klasa IIIB z wizytą na…. Olimpie!!!!

W dniu dzisiejszym 8 marca 2019r. zrobiliśmy sobie wspólny prezent: małe kobietki (mają przecież  dzisiaj swoje święto)  oraz młodzi mężczyźni  z kl.IIIb (10 marca przypada ich świętoJ)  wybrali się do Teatru Miniatura na przedstawienie „Mity greckie”. Jako, że mity poznajemy już od 1 klasy (pamiętamy do dzisiaj jak czytał je Nam tata Filipa)…. graliśmy nawet role bogów greckich podczas szkolnego przedstawienia, postanowiliśmy zobaczyć jak inni, profesjonalni aktorzy, poradzą sobie z tym tematem.

I nie zawiedliśmy się- przedstawienie było rewelacyjne!!! Poznaliśmy historię Helenki, która  szukając lekarstwa dla swojej chorej mamy, spotkała na swojej  drodze Posejdona, który wprowadził ją w świat greckich mitów i pomógł w poszukiwaniu ambrozji, lekarstwa doskonałego. Spektakl pełen żartów, z cudowną muzyką (łatwo wpadające w ucho piosenki…..nuciliśmy  je przez całą drogę powrotną ) oraz świetną grą aktorską- aż kipiało charyzmą i nieziemską energią, która Nam również  bardzo się udzieliła!!!

Nic więc dziwnego, że spektakl bierze udział w 25 Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej. Jest rzeczywiście wyjątkowy bo mądry, zabawny,  a także interesujący plastycznie (piękne dekoracje, stroje i rekwizyty). To sztuka, która  bawi  ….nie tylko dzieciJJJ.

Po powrocie z teatru każdy otrzymał małą niespodziankę....własnoręcznie wykonane laurki!!! Były też przepiękne kwiaty i nawet  coś słodkiego……Kyle obchodził swoje 9-te urodziny. STO LAT!!!!!

Takie dni jak ten lubimy najbardziej!

Wszystkim małym i dużym Kobietkom,  a także wszystkim Panom życzymy z okazji ich święta,  WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!

Boginie i Bogowie Olimpu z kl.IIIb

 Helenka w poszukiwaniu ambrozji - lekarstwa dla mamy - wędrować będzie na Olimp. Towarzyszy jej Neptun uwolniony z gdańskiej fontanny

 

Statystyka

Dzisiaj2119
Wczoraj4386
Tydzień27847
Miesiąc48722
Wszystkie3541676

Visitor IP : 18.206.168.65 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb