Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Klasa IIIb na Zielonej Szkole w Runowie

 

Klasa IIIb na  Zielonej  Szkole w RunowieJ

W dniach 6-7 maja 2019r. przeżyliśmy kolejną,  wspaniałą przygodę podczas dwudniowego wyjazdu na Zielona Szkołę, do malowniczej kaszubskiej wsi Runowo. Aktywny wypoczynek połączony z nauką to kluczowe założenia, które realizowaliśmy na terenie ośrodka i okolic. „Pałac pod Bocianim Gniazdem” w Runowie to miejsce łączące pozytywną dawkę emocji , niezapomnianych przygód i cudownych przeżyć.

Chcąc oderwać się chociaż na moment od wirtualnego świata i wspólnie zintegrować,  to pobyt w tym niezwykłym zakątku Pomorza  oceniamy na 6+. A to wszystko dzięki wspaniałej pracy i zaangażowaniu wszystkich instruktorów, z Panią „Sową” na czele i ………..pysznemu jedzeniu:).

Nasz pobyt połączony był z licznymi elementami survivalu. Jako, że zawsze  jesteśmy spragnieni  wrażeń i adrenaliny wzięliśmy udział w szeregu atrakcji i zostaliśmy postawieni przed wieloma wyzwaniami, którym musieliśmy  sprostać. W nagrodę po wykonaniu wszystkich zadań otrzymaliśmy  odznaki za sprawność. Najbardziej spodobało nam się zespołowe budowanie szałasu i opanowanie sztuki rozpalania ognia krzesiwem. Ponadto wzięliśmy udział w grze terenowej „Bitwa o flagę” łączącej elementy maskowania i survivalu; odbyliśmy  bardzo ciekawą wizytę  w Stajni Pałac Runowo - Certyfikowanym Ośrodku Jeździeckim PZJ,  gdzie spotkaliśmy się z niezwykłym światem koni, a wieczorem przy ognisku były tańce, pląsy i śpiew. Na zakończenie pobytu zorganizowana została wspólna dyskoteka z naszymi rówieśnikami z KołobrzeguJ.  Do woli korzystaliśmy ze wszystkich atrakcji tego miejsca.

Pogoda dopisała, humory świetne jak zawsze i tylko żal, że czas tak szybko mija…….

Poniżej link z fotorelacją tej niezwykłej wyprawy:)


https://drive.google.com/open?id=1yEPsUn-YA5XRIDA4QSVU6ykF6fRV15oT 

 

Uczniowie klasy IIIb

wraz z Panią Pauliną i Panią Kają

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, drzewo, trawa, na zewnątrz i przyroda

 

Statystyka

Dzisiaj1616
Wczoraj3045
Tydzień14975
Miesiąc65120
Wszystkie3939260

Visitor IP : 54.92.148.165 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb