Zastępstwa 27-28.11.2018
- Katarzyna Pająkowska
- Odsłony: 704
ZASTĘPSTWA
WTOREK 27 listopada 2018
nb Beata Gołębiowska (nauczyciel wspomagający w 6a, bez konsekwencji)
nb Agnieszka Szabliowska (nauczyciel wspomagający w 1b, zast. K.Markiewicz)
nb Małgorzata Chmiel i Sandra Morawek – 8.30 – 13.00 wyjście klasy 3a (bez konsekwencji)
nb Paulina Kulpaczyńska
godzina |
nb |
klasa |
sala |
przedmiot |
Kto zastępuje? |
dyżur |
11.05 – 11.50 |
Paulina Kulpaczyńska |
3b |
Sala nr 2 |
Eduk.wczesn. |
Alicja Stężka |
|
12.10 – 12.55 |
Paulina Kulpaczyńska |
3b |
Sala nr 2 |
Eduk.wczesn. |
Mariola Żeromska |
|
nb Anna Krause
godzina |
nb |
klasa |
sala |
przedmiot |
Kto zastępuje? |
dyżur |
9.15 – 10.00 |
Anna Krause |
3a |
Sala komputerowa |
informatyka |
Joanna Dulek |
|
nb Beata Kuźniewska
godzina |
nb |
klasa |
sala |
przedmiot |
Kto zastępuje? |
dyżur |
9.15 – 10.00 |
Beata Kuźniewska |
4b |
Sala nr 14 |
j.polski |
Małgorzata Niechwiedowicz |
9.05 Ip1 – M.Niechwiedowicz |
10.10 - 10.55 |
Beata Kuźniewska |
4b |
Sala nr 12 |
GW/j.polski |
Małgorzata Niechwiedowicz |
10.00 P4 – K.Markiewicz |
12.10 – 12.55 |
Beata Kuźniewska |
4c |
Sala nr 12 |
j.polski |
Joanna Niwińska |
10.55 Ip2 – R.Panek |
13.15 – 14.00 |
Beata Kuźniewska |
8a |
Sala nr 14 |
WOS |
Beata Janecka |
12.55 P4 – J.Niwińska |
14.10 – 14.55 |
Beata Kuźniewska |
8b |
Sala nr 12 |
WOS |
Beata Janecka |
14.00 P4 – B.Janecka |
ŚRODA 28 listopada 2018
nb Beata Gołębiowska (nauczyciel wspomagający w 6a, bez konsekwencji)
UWAGA! Dyżur za B.Gołębiowska g. 8.10 SZ – D.Breza
nb Agnieszka Szabliowska (nauczyciel wspomagający w 1b, zast. K.Markiewicz)
nb Beata Kuźniewska
godzina |
nb |
klasa |
sala |
przedmiot |
Kto zastępuje? |
dyżur |
8.20 – 9.05 |
Beata Kuźniewska |
5c |
Sala nr 18 |
historia/j.polski |
Joanna Niwińska |
|
9.15 – 10.00 |
Beata Kuźniewska |
4b |
Sala nr 20 |
j.polski |
Beata Janecka |
10.00 Ip2 S.Morawek |
10.10 - 10.55 |
Beata Kuźniewska |
4b |
Sala nr 12 |
j.polski |
Beata Janecka |
|
11.05 – 11.50 |
Beata Kuźniewska |
4c |
Sala nr 12 |
j.polski |
Joanna Niwińska |
11.50 P4 – R.Panek |
12.10 – 12.55 |
Beata Kuźniewska |
8a |
English Corner |
WOS |
Joanna Dulek |
|
nb Patryk Zahaczewski (zawody)
godzina |
nb |
klasa |
sala |
przedmiot |
Kto zastępuje? |
dyżur |
7.25 – 8.10 |
Patryk Zahaczewski |
2b |
Sala gimnastyczna |
GK |
Odwołane – opieka świetlicy |
8.10 P4 – J.Wieczorek |
8.20 – 9.05 |
Patryk Zahaczewski |
2b |
Sala gimnastyczna |
WF |
Jagoda Wieczorek |
|
9.15 – 10.00 |
Patryk Zahaczewski |
6ab/2 |
Sala gimnastyczna |
WF |
Krystian Krepel |
10.00 P2 – K.Krepel |
10.10 - 10.55 |
Patryk Zahaczewski |
1b |
Sala gimnastyczna |
WF |
Dariusz Sarnowski |
|
nb Andrzej Cyperski (zawody)
godzina |
nb |
klasa |
sala |
przedmiot |
Kto zastępuje? |
dyżur |
8.20 – 9.05 |
Andrzej Cyperski |
4c/2 |
Sala gimnast. / s.inform. |
WF/informatyka |
Joanna Dulek |
8.10 P1 – J.Dulek |
9.15 – 10.00 |
Andrzej Cyperski |
6b/1 |
Sala gimnastyczna |
WF |
Adrian Czwojda |
10.00 P3 – A.Czwojda |
10.10 - 10.55 |
Andrzej Cyperski |
8abchł. |
Sala gimnastyczna |
WF |
Adrian Czwojda |
|
11.05 – 11.50 |
Andrzej Cyperski |
7a |
Sala gimnastyczna |
WF |
Jagoda Wieczorek |
11.50 P1 – J.Wieczorek |
12.10 – 12.55 |
Andrzej Cyperski |
7a |
Sala gimnastyczna |
WF |
Jagoda Wieczorek |
|