Rekrutacja 2019-2020 - OŚWIADCZENIE WOLI

Rodzice uczniów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego i klas I w terminie

28 marca od godziny 8.00 do 03 kwietnia do godziny 15.00

składają OŚWIADCZENIE WOLI.

OŚWIADCZENIE WOLI ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY - TU DO POBRANIA

OŚWIADCZENIE WOLI KLASA I - TU DO POBRANIA

WAŻNE!!! Oświadczenia woli do klasy pierwszej NIE składają rodzice uczniów kotynuujących naukę w naszej szkole (tegoroczna zerówka) oraz rodzice uczniów obwodowych.

W gościnie u Wojewody Pomorskiego

Dnia 15 czerwca Laureaci wojewódzkiego konkursu „Najpiękniejsze zakątki naszego Miasta ocalmy od zapomnienia. Zamknięte w kapsule czasu” zostali zaproszeni do Urzędu Wojewódzkiego na uroczystą Galę.

Uroczystość rozpoczęła się od przywitania gości przez Wojewodę Pomorskiego Pana Dariusza Drelicha, który objął Honorowy Patronat nad konkursem organizowanym przez naszą szkołę. Następnie przemówiła Dyrektor SP nr 27 Pani Anna Krause.

Image 1

Image 3

Image 5

Najważniejszym punktem programu było oczywiście wręczenie nagród laureatom, wśród których znaleźli się Zosia Lamęcka, Łucja Kozłowska, Julia Peć, Zuzia Peć, Lena Poniatowska, Zosia Sokołowska i Jakub Jaskólski. Sponsorem podarunków dla zwycięzców był nasz Gospodarz.

Image 9

Image 20

Kolejnym punktem programu było wystąpienie Pani Małgorzaty Niechwiedowicz, która w imieniu organizatorów (Pani Ewy Pilarskiej i Pana Sławomira Bagińskiego) opowiedziała o genezie konkursu.

Image 31

Po obejrzeniu prezentacji przygotowanej przez Pana Sławomira Bagińskiego, w której znalazły się nagrodzone filmy, zdjęcia fotokolaży oraz po wysłuchaniu fragmentów prac literackich Pani Ewa Pilarska i Uczennica klasy Va Lena Poniatowska podziękowały Patronowi naszego konkursu, wręczając mu dwie nagrodzone prace plastyczne.

Image 41

Po uroczystości Laureaci i ich rodzice zostali zaproszeni na wspaniałe przyjęcie.

Pan Wojewoda obiecał nam, że również w przyszłym roku obejmie Honorowy Patronat nad naszym konkursem!

Visitor IP : 3.95.63.218 1 Unknown - Unknown