Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

W gościnie u Wojewody Pomorskiego

Dnia 15 czerwca Laureaci wojewódzkiego konkursu „Najpiękniejsze zakątki naszego Miasta ocalmy od zapomnienia. Zamknięte w kapsule czasu” zostali zaproszeni do Urzędu Wojewódzkiego na uroczystą Galę.

Uroczystość rozpoczęła się od przywitania gości przez Wojewodę Pomorskiego Pana Dariusza Drelicha, który objął Honorowy Patronat nad konkursem organizowanym przez naszą szkołę. Następnie przemówiła Dyrektor SP nr 27 Pani Anna Krause.

Image 1

Image 3

Image 5

Najważniejszym punktem programu było oczywiście wręczenie nagród laureatom, wśród których znaleźli się Zosia Lamęcka, Łucja Kozłowska, Julia Peć, Zuzia Peć, Lena Poniatowska, Zosia Sokołowska i Jakub Jaskólski. Sponsorem podarunków dla zwycięzców był nasz Gospodarz.

Image 9

Image 20

Kolejnym punktem programu było wystąpienie Pani Małgorzaty Niechwiedowicz, która w imieniu organizatorów (Pani Ewy Pilarskiej i Pana Sławomira Bagińskiego) opowiedziała o genezie konkursu.

Image 31

Po obejrzeniu prezentacji przygotowanej przez Pana Sławomira Bagińskiego, w której znalazły się nagrodzone filmy, zdjęcia fotokolaży oraz po wysłuchaniu fragmentów prac literackich Pani Ewa Pilarska i Uczennica klasy Va Lena Poniatowska podziękowały Patronowi naszego konkursu, wręczając mu dwie nagrodzone prace plastyczne.

Image 41

Po uroczystości Laureaci i ich rodzice zostali zaproszeni na wspaniałe przyjęcie.

Pan Wojewoda obiecał nam, że również w przyszłym roku obejmie Honorowy Patronat nad naszym konkursem!

 

Statystyka

Dzisiaj443
Wczoraj4008
Tydzień26595
Miesiąc63886
Wszystkie3350292

Visitor IP : 54.205.211.87 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb