Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Maratończycy 2017/18 dobiegli do mety

Image 14

13 czerwca w ECS odbyła się Gala, na której wręczono nagrody Maratończykom ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz uczniom z klas II-III, IV-VII ze szkół podstawowych.

Konkurs objął swym zasięgiem całą Polskę. Uczestniczyły w nim nie tylko szkoły z Pomorskiego, ale także z Biskupca, Koszalina, Lublina, Łodzi, Krakowa i Poznania.

 Od samego początku, czyli od 9 lat, Honorowy Patronat nad przedsięwzięciem sprawują Pomorski Kurator Oświaty i Prezydent Miasta Gdańska, który jest fundatorem wspaniałych nagród książkowych.

Organizatorami Maratonu są trzy szkoły: SP nr 27, SP nr 82, ZSS „STO” oraz WiMBP.

Nagrody i dyplomy wręczali zwycięzcom zaproszeni goście: pani Monika Kończyk Pomorski Kurator Oświaty, pan Piotr Kowalczuk Zastępca Prezydenta Miasta Gdańska, pan Grzegorz Krygier Zastępca Dyrektora Rozwoju Społecznego. Pomagali im panie: pan Adam Perzyński dyrektor SP nr 27 oraz Hanna Semka dyrektorka ZSS „STO”, Agata Babło dyrektorka SP nr 82.

Image 40

Image 60

Image 63

                 Część uroczystości prowadziły uczennice z naszej szkoły: Pola Leśniewicz, Daria Szyłańska i Zosia Sokołowska. Tymon Karpiński uświetnił uroczystość grą na gitarze, a Hania Ewert i Lena Poniatowska- śpiewem.

                Wśród laureatów odbierających nagrody znalazła się Łucja Kozłowska. Finalistą został Oliwier Sołoduch, a wyróżnionymi- uczennice: Pola Leśniewicz, Daria Szyłańska i Zofia Bielawa.

Image 3

                W bieżącym roku do Maratonu przystąpiło:

 25 uczniów z klas IV-VI.

Najlepszymi wśród nich, byli: Łucja Kozłowska (laureatka), Jakub Kreczman (finalista), Zofia Bielawa (wyróżniona),  Kaja Woźnica (118 pkt.), Zofia Sokołowska (114 pkt.), Olaf Brzozowski (86 pkt.),  Franciszek Bielak (82 pkt), Hania Świątek (78 pkt.), Borys Fałtynowicz (69 pkt.).

Maratończycy, którzy nie brali udziału we wszystkich etapach konkursu, to: Franek Bielak, Zuzanna Żemojtel, Igor Czerwiński, Piotr Wałejko, Julia Żywicka, Aleksandra Czerwińska, Maria Andrzejewska, Paweł Bejer, Michał Kamiński, Marta Tomaszkiewicz, Julia Czarkowska, Tymon Wawrzonek, Lena Sprengel, Karolina Baryła, Marta Abramska, Daniel Dejnakowski, Kamil Dejnakowski.

34 uczniów z klas II- III:

Oliwier Sołoduch (finalista), Daria Szyłańska (wyróżniona), Pola Leśniewicz (wyróżniona), Milena Kusy (131 pkt.), Karolina Rentfleisz (124 pkt.), Szymon Wierejko (120 pkt.), Maja Grodzicka (114 pkt.),  Olek Sprengel (106 pkt.), Aleksander Wojda (100 pkt.), Marta Kiedrowska (98 pkt.), Ignacy Kaszuba (98 pkt.), Błażej Kurkowski (98 pkt.), Maja Mrozik (93 pkt.), Stanisław Sokołowski (86 pkt.), Agata Tomaszkiewicz (82 pkt.),  Daria Śreniawa- Pisarska (81 pkt.), Ksawery Kowalski (76 pkt.), Paulina Szłoińska (75 pkt.), Zofia Galińska (69 pkt.), Weronika Nowak (68 pkt.), Olga Fałtynowicz (67 pkt.), Szymon Woźnica (61 pkt.), Wiktoria Niesterowicz (59 pkt.), Cezary Trojanowski (50 pkt.), Maja Konikowska (49 pkt.), Zofia Dropiewska (47 pkt.), Patrycja Wojda (42 pkt.),

Maksymilian Ryll, Robert Fryśny, Hania Kallnik,Tymoteusz Walko, Natalia Gałęzowska, Filip Parzyk, Magda Bianga, Lidia Rojek, Jan Żyła, Oliwier Wysocki, Zuzanna Czerwonka.

Image 64

Gratulujemy wszystkim Maratończykom!!!

                                                                           M.Niechwiedeowicz
                                                                                    A. Stężka

Statystyka

Dzisiaj1615
Wczoraj3045
Tydzień14974
Miesiąc65119
Wszystkie3939259

Visitor IP : 54.92.148.165 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb