Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Zbiórka dla schroniska

Od jutra (6.02) w naszej szkole rozpoczyna się zbiórka dla schroniska Promyk. Codziennie uczniowie klas starszych będą chodzić i zbierać: wysokiej jakości karmę dla psów i kotów, smycze, koce, pościel (poszewki), zabawki i przekąski dla zwierząt. Bardzo prosimy o dobrą jakościowo karmę, ponieważ w schroniskach jest wiele psów i kotów, które mają problem z nerkami lub potrzebują karm hipoalergicznych. Tańsze karmy mogą im tylko zaszkodzić. Zbiórka zakończy się 17. lutego w Światowy Dzień Kota :)

Znalezione obrazy dla zapytania zbiórka dla psów

 

Bardzo liczymy na Państwa pomoc :D

Samorząd Uczniowski

Statystyka

Dzisiaj4111
Wczoraj4415
Tydzień18874
Miesiąc72338
Wszystkie3129660

Visitor IP : 54.82.79.137 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb