Layout

Menu Style

Cpanel

Halowe Mistrzostwa Gdańska - lekkoatletyka

Podobnie jak w ubiegłym roku, reprezentacja naszej szkoły wystartowała w Lekkoatletycznych Halowych Mistrzostwach Gdańska. Wracamy z tej imprezy  z 4 medalami ! Dwa z nich zdobyła Zuzia Żemojtel - 3 miejsce w skoku w dal i 2 w biegu na 600m. Trzecie miejsce w tym samym biegu zdobyła Zuzia Olszewska, która minimalnie przegrała walkę w biegu na 60 m, zajmując czwarte miejsce. Fantastyczny taktycznie bieg rozegrał Mateusz Redłowski, który wywalczył 3 miejsce na 1000m (warto podkreślić, że Mateusz rywalizował ze starszymi kolegami), bardzo dobrze spisał się również w biegu na 60m. Czwarte miejsce w skoku w dal zajęła Ola Czerwińska. Kajetan Kujawa wywalczył w biegu na 1000m 5 pozycję. Swoje starty również mogą uznać za udane Staś Brożek i Matylda Szczepańska, którzy bardzo dzielnie walczyli w swoich konkurencjach.