Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Sztafety z brązowymi medalami !

Dziś w naszej szkole odbył się finał rywalizacji sztafet sprawnościowych.

Po przebrnięciu trzech rund, do walki o medale stanęły reprezentacje szkół nr 79, 80, 81, 16, 39, 48 i 27. Warto podkreślić, że nasza szkoła jako jedyna miała swoich przedstawicieli zarówno w II i III klasach !

Po zaciętej walce obie nasze drużyny wywalczyły trzecie miejsca i odebrały brązowe medale !!!

Sklad kl.II - Agata Tomaszkiewicz, Basia Baryła, Zuzia Postek, Maja Mrozik, Magda Plichta, Amelia Friedberg, Marysia Bielawa, Mateusz Frańczak, Jaś Marjański, Daniel Dzijak, Adam Wojciechowski, Kamil Obarzanek, Dominik Kurkowski, Robert Fryśny.

Skład kl.III - Zosia Bielawa, Matylda Szczepańśka, Lena Sprengel, Weronika Ciszewska, Wiktoria Górka, Nadia Truszkowska,Marta Abramska, Łukasz Dusza, Filip Marjański, Michał Kamiński, Dawid Gałązka, Filip Jaroszewicz, Mateusz Redłowski.

GRATULUJEMY 

Dumni trenerzy:

p. Jagoda, p. Ola, p. Patryk :)

VA671.jpg

VEB71.jpg

Statystyka

Dzisiaj3885
Wczoraj3031
Tydzień16947
Miesiąc54696
Wszystkie3447169

Visitor IP : 34.228.115.216 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb