Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Nowe zajęcia sportowe - RUGBY TAG

Nauczyciele z SP 27, Rugby Club Lechia Gdańsk oraz Ministerswo Sportu i Turystyki połączyli swoje siły i tak powstały zajęcia Rugby TAG dla dzieci!

Tworzymy grupę dzieci chętnych na zajęcia Rugby Tag 

środy 16:30-18:00 - boisko szkolne przy SP27

Co to jest Rugby TAG: jest to najbardziej podstawowa, bezkontaktowa odmiana rugby, bardzo dobra do fizycznego rozwoju w szkolnej edukacji oraz wprowadzenie do rugby. Zawodnicy grają w opaskach przypiętych na wysokości bioder z dwoma znacznikami, tzw. tagami, po bokach. Gra polega na zdobyciu przyłożenia na lub za linią wyznaczającą pole punktowe drużyny przeciwnej.

Zasady i przepisy gry

Rodzaj zajęć: bezpłatne zajęcia sportowe

Dla kogo: dziewczęta i chłopcy z klas II-VI

Termin: środa godz. 16:30- 18:00 w SP 27 oraz raz w tygodniu zajęcia w klubie Rugby Lechia Gdańsk 

- poniedziałek 17:30-19:00 Traugutta 

- sobota 10:00-11:30 GOKF Grunwaldzka 244

Chętnych prosimy o przesłanie informacji Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub zgłoszenie bezpośrednio do p. Jagody lub p. Oli.

ZAPRASZAMY !

Aleksandra Centkowska

Jagoda Wieczorek

Statystyka

Dzisiaj1879
Wczoraj3958
Tydzień5837
Miesiąc67701
Wszystkie3460174

Visitor IP : 54.226.23.160 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb