Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

KLUB Edukacji Morskiej

Ruszył KLUB Edukacji Morskiej :)

klasy III- 12:15-13:30 PIĄTEK                                                                                                                                                            

klasy IV- 14:15-15:30 PIĄTEK

Zajęcia odbywają się do 8 grudnia co tydzień, od stycznia- raz w miesiącu.

1aIMG 8022Edu.Morska1aIMG 8047Edu. Morska

Zajęcia prowadzone są na zasadzie warsztatów, pogadanki, kart pracy, współpracy, zadań plastycznych oraz innych twórczych projektów. Poruszamy między innymi tematy dot. Morza Bałtyckiego, Wisły, portu Gdańskiego, teorii żeglowania, budowy jachtu, wiatru, piratów...
Pracujemy na scenariuszach przygotowanych przez zespół Kreatywnej Pedagogiki.

 

Wiosną planowane są jednorazowe zajęcia na wodzie.

CHĘTNYCH UCZNIÓW zachęcam do zapisów :)

kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">

Jagoda Wieczorek

1aIMG 8050Edu.Morska

Statystyka

Dzisiaj2347
Wczoraj5193
Tydzień7540
Miesiąc96075
Wszystkie3153397

Visitor IP : 54.147.152.6 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb