Uroczyste zakończenie Konkursu Informatycznego BÓBR

czoło małe

Z przyjemnością informuję, że dwoje naszych trzecioklasistów: Zosia Bielawa (II- miejsce) i Mateusz Redłowski (wyróżnienie) razem z rodzicami uczestniczyło w dniu 10.03.2017 r. w uroczystym zakończeniu XI Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Daniela Budzisz-Kurr

W auli Dziekan Wydziału wręczał dyplomy i nagrody wszystkim laureatom i wyróżnionym w konkursie oraz nauczycielom, którzy przygotowywali uczniów. Dodatkowymi atrakcjami spotkania była możliwość:
- zwiedzenia Muzeum Informatyki, gdzie rodzice pokazywali dzieciom komputery, z którymi zaczynali swoją "przygodę informatyczną";
- zabawy z robotami;
- gry w Scottie Go - niesamowita gra do nauki podstaw programowania.
Na zakończenie organizatorzy przygotowali poczęstunek i robili pamiątkowe zdjęcia.

Agata Cier
mama Zosi

Uroczystość piękna - było zwiedzanie muzeum informatyki, zabawy z robotami, stoiska gdzie dzieci mogły trochę pobawić się skryptami…

Wrażenie robiły statystyki. W konkursie biorą udział miliony dzieci na całym świecie. W Polsce około 15.800 uczniów - w tym jako jedyni laureaci z Gdańska dwoje naszych uczniów :)

Maciej Redłowski
tata Mateusza

Gratulujemy Zosi i Mateuszowi i życzymy następnych sukcesów.

(Może w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym, który już 16 marca?)

Tu zdjęcia z uroczystości

Visitor IP : 23.20.223.212 1 Unknown - Unknown