Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy
 
Lista zajęć dodatkowych
# Kod Nazwa Miejsca Zgłoszenia Potwierdzone WolneAkcje
1CD1Czwartek 14:10 - 14:55 III
Craft and design
25141411 SZCZEGÓŁY
2CH1Środa 14:10 - 15:10 I
Cheerleaders
1814144 SZCZEGÓŁY
3CH2Środa 16:30 - 17:30 IV-VIII
Cheerleaders UKS
203317 SZCZEGÓŁY
4CH3Czwartek 16:00 - 17:00 II-III
Cheerleaders
186612 SZCZEGÓŁY
5CR1Ptiątek 15:00 - 17:00 IV-VIII
CraftRoom
5850 SZCZEGÓŁY
6CR2Poniedziałek 16:00 - 17:00 II-III
Zajęcia krawieckie klas 2-3
2015155 SZCZEGÓŁY
7CS1Wtorek 15:05 - 15:50 IV-VIII
Chór szkolny
30161614 SZCZEGÓŁY
8FT1Wtorek 16:00 - 18:00 V-VIII
Zajęcia z fotografii
1010100 SZCZEGÓŁY
9GZ1Środa 14:10 - 15:10 I
Gry i zabawy z piłkami
2531250 SZCZEGÓŁY
10HS1Wtorek 07:25 - 08:10 V-VI
Opowiem Ci historię
15669 SZCZEGÓŁY
11JK1Wtorek 13:15 - 14:00 I-IIII
Kółko języka kaszubskiego
1512123 SZCZEGÓŁY
12KG1Czwartek 14:10 - 14:55 V-VII
Koło geograficzne
2013137 SZCZEGÓŁY
13KG2Poniedziałek 07:25 - 08:10 V-VII
Koło geograficzne
204416 SZCZEGÓŁY
14KI1Wtorek 14:10 - 14:55 VI-VIII
Koło informatyczna
10991 SZCZEGÓŁY
15KJ1Wtorek 14:10 - 14:55 II-IIII
Kółko językowe
1533150 SZCZEGÓŁY
16KO1Poniedziałek 15:10 - 16:10 II-III
Koszykówka- gry i zabawy z piłkami
2527250 SZCZEGÓŁY
17KP1Czwartek 14:10 - 14:55 VIIIb
Koło polonistyczne
256619 SZCZEGÓŁY
18LA1Wtorek 16:00 - 17:00 III-VI
Lekka atletyka UKS
2032200 SZCZEGÓŁY
19LA2Czwartek 15:30 - 17:00 II-VI
Lekka atletyka GOKF
2042200 SZCZEGÓŁY
20MD1Wtorek 15:15 - 17:15 II-VIII
Zajęcia modelarskie
82680 SZCZEGÓŁY
21MD2Środa 15:15 - 17:15 II-VIII
Zajęcia modelarskie
82180 SZCZEGÓŁY
22MD3Czwartek 16:15 - 18:15 II-VIII
Zajęcia modelarskie
81180 SZCZEGÓŁY
23ML1Poniedziałek 14:10 - 14:55 III
Mała liga matematyczna
1519150 SZCZEGÓŁY
24MO1Poniedziałek 14:00 - 15:00 Ia, Ib
Mali odkrywcy- „Bądź jak Ignacy”
2535250 SZCZEGÓŁY
25MR1Niedziela 09:00 - 17:00 VI-VII
Matematyczne Pogotowie Ratunkowe
251124 SZCZEGÓŁY
26MT1Czwartek 07:25 - 08:10 VIII
Przygotowanie do Egzaminu z Matematyki w klasach 8
25131312 SZCZEGÓŁY
27OM1Czwartek 14:00 - 15:00 Ia, Ib
„Omnibusik” matematyczny
2533250 SZCZEGÓŁY
28PH1Poniedziałek 07:25 - 08:10 IV
Pogotowie humanistyczne dla klas 4
256619 SZCZEGÓŁY
29PN1Poniedziałek 16:40 - 17:40 IV-V
Piłka nożna
2520205 SZCZEGÓŁY
30PN2Środa 16:00 - 17:00 V-VIII
Piłka nożna
2522223 SZCZEGÓŁY
31PN3Czwartek 08:00 - 09:00 I
Piłka nożna
2521214 SZCZEGÓŁY
32PN4Czwartek 15:00 - 16:00 II-III
Piłka nożna
2523232 SZCZEGÓŁY
33RK1Czwartek 15:00 - 17:00 IV-VIII
Mała fabryka rękodzieła
2535241 SZCZEGÓŁY
34RT1Ptiątek 15:10 - 16:10 II-V dziewczęta i chłopcy
Rugby TAG
2537250 SZCZEGÓŁY
35ST1Wtorek 15:10 - 15:55 IV-V
Siatkówka
2027200 SZCZEGÓŁY
36ST2Wtorek 16:00 - 16:45 VI-VIII
Siatkówka
207713 SZCZEGÓŁY
37SW1Poniedziałek 15:10 - 16:10 I B
Ścianka wspinaczkowa
1022100 SZCZEGÓŁY
38SW2Środa 13:10 - 14:10 I A
Ścianka wspinaczkowa
1015100 SZCZEGÓŁY
39SW3Poniedziałek 15:00 - 16:00 IV
Ścianka wspinaczkowa UKS
1219120 SZCZEGÓŁY
40SW4Poniedziałek 16:00 - 17:00 IV-V
Ścianka wspinaczkowa UKS
12884 SZCZEGÓŁY
41SW5Środa 17:00 - 18:00 V
Ścianka wspinaczkowa UKS
122210 SZCZEGÓŁY
42SW6Ptiątek 15:00 - 16:00 II
Ścianka wspinaczkowa UKS
1023100 SZCZEGÓŁY
43SW7Ptiątek 16:00 - 17:00 III
Ścianka wspinaczkowa UKS
1012100 SZCZEGÓŁY
44SW8Ptiątek 17:00 - 18:00 VI-VIII
Ścianka wspinaczkowa UKS
12666 SZCZEGÓŁY
45TR1Ptiątek 07:25 - 08:10 IV-V
„Taki nastrój jest w teatrze, że zachwycam się, gdy patrzę…”
1512123 SZCZEGÓŁY
46TS1Poniedziałek 15:00 - 15:45 III-IV
Tenis stołowy
1229120 SZCZEGÓŁY
47TS2Poniedziałek 15:45 - 16:30 V-VIII
Tenis stołowy
1212120 SZCZEGÓŁY
48UH1Wtorek 13:10 - 14:10 I dziewczęta i chłopcy
Unihokej
2527250 SZCZEGÓŁY
49UH2Wtorek 14:10 - 15:10 III-V chłopcy
Unihokej UKS
2532250 SZCZEGÓŁY
50UH3Wtorek 15:10 - 16:10 IV-V dziewczęta
Unihokej i inne sporty (SKS)
2018182 SZCZEGÓŁY
51UH4Środa 14:10 - 15:10 II dziewczęta i chłopcy
Unihokej
2526250 SZCZEGÓŁY
52UH5Środa 15:10 - 16:10 IV-VI dziewczęta
Unihokej (SKS)
2523232 SZCZEGÓŁY
53UH6Ptiątek 14:10 - 15:10 III dziewczęta i chłopcy
Unihokej
2522223 SZCZEGÓŁY
54ZM1Czwartek 15:20 - 16:05 III
Zajęcia muzyczne
255520 SZCZEGÓŁY
55ZU1Wtorek 14:20 - 15:20 I
Zumba
2522223 SZCZEGÓŁY
56ZU2Wtorek 16:30 - 17:30 IV-VIII
Zumba
1810108 SZCZEGÓŁY
57ZU3Środa 13:10 - 14:10 II-III
Zumba
1826180 SZCZEGÓŁY
1068 1029 806 262