Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Artykuły

SP27 i WOŚP - razem dla noworodków!!!

SP27 i WOŚP - razem dla noworodków!!!

 Zapraszamy WSZYSTKICH chętnych do pomocy przy organizacji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w SP27. W dniu 14. stycznia w Naszej szkole odbędzie się finał WOŚP. W każdej z sal organizowane będą zajęcia/szkolenia/zabawy. Z pewnością każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Wśród wszystkich zajęć na pewno nie zabraknie:

- ścianki wspinaczkowej

- zajęć z kreatywnego szycia

- zajęć plastycznych - prowadzonych przez jedną z mam z naszej szkoły

- zajęć z wykorzystaniem drukarki 3D

- lekcje tańca jazzowego - prowadzone przez ucznia SP27

- turniej zumby - prowadzony przez uczennicę SP27

- warsztaty kulinarne Rozmaryn i bazylia - prowadzne przez jedną z mam z naszej szkoły

- warsztaty wykonywania biżuterii - prowadzone rpzez uczennicę SP27

- i wiele wiele innych atrakcji!

 

Zachęcam gorąco do zgłaszania pomysłów i wolontariuszy do 16. grudnia!!! Wszystkie zgłoszenia proszę przesyłać na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Statystyka

Dzisiaj3894
Wczoraj3031
Tydzień16956
Miesiąc54705
Wszystkie3447178

Visitor IP : 34.228.115.216 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb